ActivăSRL

NIRVANA SRL

Str. Dr. R. Ghelerter Nr. 8C, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui, 730203

CAEN 4761: Comerț cu amănuntul al cărților

CUI
3337222
Reg. Com.
J1993000093378
Înființată
1 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
960 mii lei
Profit net 2025
124 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.02.1993

Rezumat

Pe scurt

NIRVANA SRL (CUI 3337222) este o societate cu răspundere limitată activă din Vaslui, înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN 4761).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 959.675 lei (-5% față de 2024) și un profit net de 123.871 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3337222
Nr. Reg. Com.
J1993000093378
EUID
ROONRC.J1993000093378
Cod CAEN principal
4761 - Comerț cu amănuntul al cărților
Data înființării
1 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dr. R. Ghelerter Nr. 8C, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui, 730203

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MARD••• CAR••• A•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,0% față de 2024

959.675 RON

2024: 1.010.552 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.052.551 RONAnul 2017: 917.481 RONAnul 2018: 955.910 RONAnul 2019: 912.924 RONAnul 2020: 735.065 RONAnul 2021: 840.156 RONAnul 2022: 1.022.298 RONAnul 2023: 1.043.089 RONAnul 2024: 1.010.552 RONAnul 2025: 959.675 RON

Profit net 2025

+9,7% față de 2024

123.871 RON

2024: 112.876 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 63.547 RONAnul 2017: 28.531 RONAnul 2018: 126.894 RONAnul 2019: 35.861 RONAnul 2020: 18.706 RONAnul 2021: 21.739 RONAnul 2022: 83.778 RONAnul 2023: 47.194 RONAnul 2024: 112.876 RONAnul 2025: 123.871 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    960 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    840 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    735 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    913 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    956 mii lei
    Profit net
    127 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    917 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,64Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,64 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
59%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

59% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/93/1993.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NIRVANA SRL

Este NIRVANA SRL activă?

Da. NIRVANA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NIRVANA SRL?

Cifra de afaceri a NIRVANA SRL în 2025 a fost de 959.675 lei, în scădere cu 5% față de 2024.

Ce profit a avut NIRVANA SRL în 2025?

În 2025, NIRVANA SRL a înregistrat un profit net de 123.871 lei.

Ce activitate are NIRVANA SRL?

Activitatea principală a NIRVANA SRL este Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN 4761).

Unde are sediul NIRVANA SRL?

NIRVANA SRL are sediul social la adresa Str. Dr. R. Ghelerter Nr. 8C, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui, 730203.

NIRVANA SRL este plătitoare de TVA?

Da. NIRVANA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

NIRVANA SRL are datorii la ANAF?

Nu. NIRVANA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NIRVANA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].