ActivăSRL

NIRAMEXIM SRL

Str. General Magheru, Bl. A2a, Sc. 1, Et. part., Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

CAEN 5611: Restaurante

CUI
11091071
Reg. Com.
J1998000323289
Înființată
1 octombrie 1998
Vechime
28 de ani
Cifra de afaceri 2025
2,5 mil. lei
Profit net 2025
-78 mii lei
Angajați 2025
11

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • raspundere penala cf. Legii 286/2009, Legii 135/2010

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.10.1998

Rezumat

Pe scurt

NIRAMEXIM SRL (CUI 11091071) este o societate cu răspundere limitată activă din Caracal, județul Olt, înființată în 1998. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,49 mil. lei (+5,7% față de 2024) și o pierdere netă de 78.081 lei, cu 11 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11091071
Nr. Reg. Com.
J1998000323289
EUID
ROONRC.J1998000323289
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
1 octombrie 1998
Vechime
28 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. General Magheru, Bl. A2a, Sc. 1, Et. part., Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RO••• MIHĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+5,7% față de 2024

2.493.601 RON

2024: 2.358.312 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 667.239 RONAnul 2017: 1.270.265 RONAnul 2018: 1.384.517 RONAnul 2019: 1.566.053 RONAnul 2020: 808.642 RONAnul 2021: 2.105.560 RONAnul 2022: 2.481.696 RONAnul 2023: 2.272.344 RONAnul 2024: 2.358.312 RONAnul 2025: 2.493.601 RON

Profit net 2025

-135,7% față de 2024

-78.081 RON

2024: 218.931 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -73.787 RONAnul 2017: 73.708 RONAnul 2018: 213.940 RONAnul 2019: 182.089 RONAnul 2020: -163.334 RONAnul 2021: 557.056 RONAnul 2022: 581.426 RONAnul 2023: 143.071 RONAnul 2024: 218.931 RONAnul 2025: -78.081 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    -78 mii lei
    Angajați
    11
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    219 mii lei
    Angajați
    8
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    143 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    581 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    557 mii lei
    Angajați
    9
  • 2020

    Cifra de afaceri
    809 mii lei
    Profit net
    -163 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    182 mii lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    214 mii lei
    Angajați
    8
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    667 mii lei
    Profit net
    -74 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-3,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 3,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,07Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 7,4% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
103%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

103% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare nouă la ONRC: Raspundere penala cf. Legii 286/2009, Legii 135/2010

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/323/1998.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NIRAMEXIM SRL

Este NIRAMEXIM SRL activă?

Da. NIRAMEXIM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NIRAMEXIM SRL?

Cifra de afaceri a NIRAMEXIM SRL în 2025 a fost de 2.493.601 lei (2,49 mil. lei), în creștere cu 5,7% față de 2024.

Ce profit a avut NIRAMEXIM SRL în 2025?

În 2025, NIRAMEXIM SRL a înregistrat o pierdere netă de 78.081 lei.

Ce activitate are NIRAMEXIM SRL?

Activitatea principală a NIRAMEXIM SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul NIRAMEXIM SRL?

NIRAMEXIM SRL are sediul social la adresa Str. General Magheru, Bl. A2a, Sc. 1, Et. part., Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200.

NIRAMEXIM SRL este plătitoare de TVA?

Da. NIRAMEXIM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

NIRAMEXIM SRL are datorii la ANAF?

Nu. NIRAMEXIM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NIRAMEXIM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].