ActivăSRL

NIPROM CONSTRUCT SRL

Str. Eroilor Nr. 1, Sat Bucov Com. Bucov, Jud. Prahova, 107110

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
26367150
Reg. Com.
J2010000010299
Înființată
5 ianuarie 2010
Vechime
16 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
3 mii lei
Profit net 2025
497 lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.01.2010

Rezumat

Pe scurt

NIPROM CONSTRUCT SRL (CUI 26367150) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Bucov, județul Prahova, înființată în 2010. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.040 lei (+13% față de 2024) și un profit net de 497 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26367150
Nr. Reg. Com.
J2010000010299
EUID
ROONRC.J2010000010299
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
5 ianuarie 2010
Vechime
16 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Eroilor Nr. 1, Sat Bucov Com. Bucov, Jud. Prahova, 107110

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• IUL••• PE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+12,6% față de 2024

3.040 RON

2024: 2.700 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 138.003 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 1.644 RONAnul 2019: 1.910 RONAnul 2020: 18.541 RONAnul 2021: 1.940 RONAnul 2022: 1.979 RONAnul 2023: 16.000 RONAnul 2024: 2.700 RONAnul 2025: 3.040 RON

Profit net 2025

-15,9% față de 2024

497 RON

2024: 591 RON

-2k-1k01k2k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -1.354 RONAnul 2017: -119 RONAnul 2018: 360 RONAnul 2019: 673 RONAnul 2020: 16 RONAnul 2021: 625 RONAnul 2022: 247 RONAnul 2023: 1.388 RONAnul 2024: 591 RONAnul 2025: 497 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    497 lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    591 lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    247 lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    625 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    16 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    673 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    360 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -119 lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
16%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,69Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,69 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
59%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

59% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2014

    Schimbarea denumirii

    NIPROM CONSULTING SRL → NIPROM CONSTRUCT SRL

  3. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/10/2010.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NIPROM CONSTRUCT SRL

Este NIPROM CONSTRUCT SRL activă?

Da. NIPROM CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NIPROM CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a NIPROM CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 3.040 lei, în creștere cu 13% față de 2024.

Ce profit a avut NIPROM CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, NIPROM CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 497 lei.

Ce activitate are NIPROM CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a NIPROM CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul NIPROM CONSTRUCT SRL?

NIPROM CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Eroilor Nr. 1, Sat Bucov Com. Bucov, Jud. Prahova, 107110.

NIPROM CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. NIPROM CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

NIPROM CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. NIPROM CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NIPROM CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].