ActivăSRL

NINIS M S.R.L.

Str. Trandafirilor Nr. 49A, Orş. Bereşti, Jud. Galaţi, 805100

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
25026731
Reg. Com.
J17/117/2009
Înființată
29 ianuarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
53 mii lei
Profit net 2025
-12 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.01.2009

Rezumat

Pe scurt

NINIS M S.R.L. (CUI 25026731) este o societate cu răspundere limitată activă din Berești, județul Galați, înființată în 2009. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 52.534 lei (+250% față de 2024) și o pierdere netă de 11.668 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25026731
Nr. Reg. Com.
J17/117/2009
EUID
ROONRC.J17/117/2009
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
29 ianuarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Trandafirilor Nr. 49A, Orş. Bereşti, Jud. Galaţi, 805100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • N••• MARI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+250,2% față de 2024

52.534 RON

2024: 15.000 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 17.368 RONAnul 2018: 142.676 RONAnul 2019: 29.831 RONAnul 2020: 143.935 RONAnul 2021: 74.862 RONAnul 2022: 263.670 RONAnul 2023: 296.675 RONAnul 2024: 15.000 RONAnul 2025: 52.534 RON

Profit net 2025

+89,1% față de 2024

-11.668 RON

2024: -107.451 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 847 RONAnul 2018: 106.271 RONAnul 2019: 10.129 RONAnul 2020: 55.339 RONAnul 2021: 20.358 RONAnul 2022: 112.474 RONAnul 2023: 5.941 RONAnul 2024: -107.451 RONAnul 2025: -11.668 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -107 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    264 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    143 mii lei
    Profit net
    106 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    847 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 22,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,40Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,40 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/117/2009, sub denumirea NINIS M SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NINIS M S.R.L.

Este NINIS M S.R.L. activă?

Da. NINIS M S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NINIS M S.R.L.?

Cifra de afaceri a NINIS M S.R.L. în 2025 a fost de 52.534 lei, în creștere cu 250% față de 2024.

Ce profit a avut NINIS M S.R.L. în 2025?

În 2025, NINIS M S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 11.668 lei.

Ce activitate are NINIS M S.R.L.?

Activitatea principală a NINIS M S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul NINIS M S.R.L.?

NINIS M S.R.L. are sediul social la adresa Str. Trandafirilor Nr. 49A, Orș. Berești, Jud. Galați, 805100.

NINIS M S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. NINIS M S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NINIS M S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NINIS M S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NINIS M S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].