ActivăSRL

NINAMINA SRL

Str. Scorţarilor Nr. 1, Bl. D5, Sc. II, Et. IV, Ap. 30, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400186

CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CUI
27653699
Reg. Com.
J2010001806125
Înființată
1 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
264 mii lei
Profit net 2025
38 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.11.2010

Rezumat

Pe scurt

NINAMINA SRL (CUI 27653699) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 263.687 lei (-2% față de 2024) și un profit net de 38.474 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27653699
Nr. Reg. Com.
J2010001806125
EUID
ROONRC.J2010001806125
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
1 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Scorţarilor Nr. 1, Bl. D5, Sc. II, Et. IV, Ap. 30, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400186

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ABRU••• COSM••• LA•••
  • ABRU••• VAS••• CĂTĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-2,0% față de 2024

263.687 RON

2024: 269.203 RON

0100k200k300k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 75.475 RONAnul 2016: 66.095 RONAnul 2017: 53.700 RONAnul 2019: 61.784 RONAnul 2020: 43.218 RONAnul 2021: 93.011 RONAnul 2022: 156.777 RONAnul 2023: 126.700 RONAnul 2024: 269.203 RONAnul 2025: 263.687 RON

Profit net 2025

+12,2% față de 2024

38.474 RON

2024: 34.290 RON

-40k-20k020k40k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 8.903 RONAnul 2017: 5.400 RONAnul 2019: 2.404 RONAnul 2020: -12.888 RONAnul 2021: 2.294 RONAnul 2022: 29.603 RONAnul 2023: -34.525 RONAnul 2024: 34.290 RONAnul 2025: 38.474 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    264 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    269 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,41Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
23%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

23% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1806/2010.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NINAMINA SRL

Este NINAMINA SRL activă?

Da. NINAMINA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NINAMINA SRL?

Cifra de afaceri a NINAMINA SRL în 2025 a fost de 263.687 lei, în scădere cu 2% față de 2024.

Ce profit a avut NINAMINA SRL în 2025?

În 2025, NINAMINA SRL a înregistrat un profit net de 38.474 lei.

Ce activitate are NINAMINA SRL?

Activitatea principală a NINAMINA SRL este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde are sediul NINAMINA SRL?

NINAMINA SRL are sediul social la adresa Str. Scorțarilor Nr. 1, Bl. D5, Sc. II, Et. IV, Ap. 30, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400186.

NINAMINA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. NINAMINA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NINAMINA SRL are datorii la ANAF?

Nu. NINAMINA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NINAMINA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].