Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NIKITA CARPATIC CONSTRUCT SRL (CUI 35197704) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2015. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 647.308 lei (-9,8% față de 2024) și un profit net de 91.044 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.039.590 lei |
| 2017 | 2.266.535 lei |
| 2018 | 2.194.864 lei |
| 2019 | 2.684.655 lei |
| 2020 | 2.320.274 lei |
| 2021 | 2.850.516 lei |
| 2022 | 1.301.824 lei |
| 2023 | 1.242.099 lei |
| 2024 | 717.498 lei |
| 2025 | 647.308 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 647.308 | 717.498 | 1.242.099 | 1.301.824 | 2.850.516 | 2.320.274 | 2.684.655 | 2.194.864 | 2.266.535 | 1.039.590 |
| Profit net | 91.044 | 35.342 | 208.574 | 407.513 | 351.078 | 193.841 | 285.363 | 1.098 | 265.720 | 10.499 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | 383 | 687 |
| Active circulante | 115.377 | 72.625 | 247.294 | 465.170 | 489.757 | 470.331 | 365.306 | 278.883 | 406.141 | 187.547 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 67.495 | 32.691 | 220.137 | 25.241 | 65.236 | 250.075 | 202.915 | 127.448 | 114.641 | 110 |
| Datorii | 15.550 | 37.042 | 38.479 | 52.185 | 133.285 | 54.937 | 77.753 | 262.217 | 130.957 | 178.387 |
| Capitaluri proprii | 99.827 | 35.583 | 208.815 | 412.985 | 356.472 | 415.394 | 287.553 | 16.666 | 275.567 | 9.847 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,42 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NIKITA CARPATIC CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NIKITA CARPATIC CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 647.308 lei, în scădere cu 9,8% față de 2024.
În 2025, NIKITA CARPATIC CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 91.044 lei.
Activitatea principală a NIKITA CARPATIC CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
NIKITA CARPATIC CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Mihai Viteazul, Bl. D4, Sc. D, Et. 1, Birou 1, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj.
Da. NIKITA CARPATIC CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. NIKITA CARPATIC CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].