Marjă netă
SlabFirma a pierdut 30,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NIK METSPEED S.R.L. (CUI 35129491) este o societate cu răspundere limitată activă din Hunedoara, înființată în 2015. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 319.317 lei (+91% față de 2024) și o pierdere netă de 98.246 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 145.880 lei |
| 2017 | 319.951 lei |
| 2018 | 510.785 lei |
| 2019 | 73.134 lei |
| 2020 | 261.496 lei |
| 2021 | 2.313.606 lei |
| 2022 | 2.650.267 lei |
| 2023 | 157.200 lei |
| 2024 | 167.266 lei |
| 2025 | 319.317 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 319.317 | 167.266 | 157.200 | 2.650.267 | 2.313.606 | 261.496 | 73.134 | 510.785 | 319.951 | 145.880 |
| Profit net | -98.246 | 290.724 | 12.035 | 400.863 | 1.516.747 | 127.346 | 14.430 | 202.188 | 157.883 | -72.681 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 1.218.499 | 689.464 | 579.776 | 490.102 | 498.243 | 498.243 | 560.574 | 197.150 | 218.332 | 273.610 |
| Active circulante | 681.292 | 2.043.597 | 1.952.899 | 1.992.334 | 2.573.843 | 604.883 | 504.539 | 524.686 | 300.238 | 209.894 |
| Stocuri | 49.238 | 308.107 | 261.589 | 126.249 | 1.099.465 | 38.567 | 30.603 | 30.603 | 2.000 | 9.367 |
| Creanțe | 382.721 | 1.652.536 | 1.478.025 | 1.100.986 | 1.445.510 | 413.428 | 326.666 | 442.997 | 274.097 | 176.445 |
| Datorii | 64.804 | 800.027 | 575.089 | 536.660 | 1.329.110 | 674.645 | 763.979 | 435.132 | 434.053 | 556.870 |
| Capitaluri proprii | 1.835.302 | 1.933.548 | 1.958.125 | 1.946.091 | 1.745.228 | 428.481 | 301.134 | 286.704 | 84.517 | -73.366 |
Firma a pierdut 30,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,51 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NIK METSPEED S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NIK METSPEED S.R.L. în 2025 a fost de 319.317 lei, în creștere cu 91% față de 2024.
În 2025, NIK METSPEED S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 98.246 lei.
Activitatea principală a NIK METSPEED S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).
NIK METSPEED S.R.L. are sediul social la adresa Gheorghe Lazăr Nr. 4, Bl. 4, Sc. C, Et. 2, Ap. 8, Municipiul Hunedoara, Jud. Hunedoara, 331060.
Da. NIK METSPEED S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. NIK METSPEED S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].