Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NIGHT GUARD SECURITY CONCEPT SRL (CUI 29365650) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de protecție și gardă (CAEN 8010).
În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 24.027 lei și un profit net de 12.173 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2011 | 0 lei |
| 2012 | 46.165 lei |
| 2013 | 374.369 lei |
| 2014 | 499.159 lei |
| 2015 | 372.559 lei |
| 2016 | 427.104 lei |
| 2017 | 254.436 lei |
| 2019 | 24.027 lei |
| Indicator | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 24.027 | 254.436 | 427.104 | 372.559 | 499.159 | 374.369 | 46.165 | 0 |
| Profit net | 12.173 | -135.478 | 45.178 | - | 9.100 | 23.104 | -14.580 | -2.755 |
| Număr mediu de angajați | - | 12 | 18 | - | 18 | 10 | 3 | - |
| Active imobilizate | - | 688 | 8.938 | 8.938 | 17.188 | 25.438 | - | 503 |
| Active circulante | 39.484 | 231.990 | 499.752 | 254.215 | 342.330 | 119.143 | 2.402 | 3.334 |
| Stocuri | - | - | 0 | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 34.911 | 109.606 | 473.271 | 215.671 | 125.216 | 22.360 | 111 | - |
| Datorii | 137.527 | 321.962 | 462.496 | 262.137 | 365.661 | 159.824 | 19.537 | 6.392 |
| Capitaluri proprii | -98.043 | -89.284 | 46.194 | 1.016 | -6.143 | -15.243 | -17.135 | -2.555 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 29% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
348% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NIGHT GUARD SECURITY CONCEPT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NIGHT GUARD SECURITY CONCEPT SRL în 2019 a fost de 24.027 lei.
În 2019, NIGHT GUARD SECURITY CONCEPT SRL a înregistrat un profit net de 12.173 lei.
Activitatea principală a NIGHT GUARD SECURITY CONCEPT SRL este Activități de protecție și gardă (CAEN 8010).
NIGHT GUARD SECURITY CONCEPT SRL are sediul social la adresa ÎNCLINATĂ Nr. 2, Et. 1, CAMERA 1, București Sectorul 5, Jud. București, 50203.
Nu. NIGHT GUARD SECURITY CONCEPT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. NIGHT GUARD SECURITY CONCEPT SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].