Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NICTRANS SRL (CUI 14384564) este o societate cu răspundere limitată activă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 2002. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.084 lei (+27% față de 2024) și un profit net de 239 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 23.952 lei |
| 2017 | 28.690 lei |
| 2018 | 34.206 lei |
| 2019 | 36.124 lei |
| 2020 | 23.481 lei |
| 2021 | 39.468 lei |
| 2022 | 43.279 lei |
| 2023 | 23.518 lei |
| 2024 | 11.919 lei |
| 2025 | 15.084 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.084 | 11.919 | 23.518 | 43.279 | 39.468 | 23.481 | 36.124 | 34.206 | 28.690 | 23.952 |
| Profit net | 239 | -4.742 | 257 | 22.252 | -7.443 | -13.493 | -6.900 | -3.956 | -5.856 | -903 |
| Număr mediu de angajați | 0 | - | 0 | 0 | 1 | 1 | - | 1 | - | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | 1.333 | 5.333 | 9.333 | 13.700 | 18.800 | - |
| Active circulante | 2.076 | 1.858 | 6.600 | 4.978 | 1.337 | 89 | 820 | 3.109 | 233 | 1.186 |
| Stocuri | - | - | 1.691 | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 764 | 830 | 830 | - | 37 | - | 198 | 198 | 198 | 198 |
| Datorii | 47.107 | 47.128 | 47.128 | 45.763 | 65.707 | 61.017 | 52.255 | 52.011 | 50.279 | 26.575 |
| Capitaluri proprii | -45.031 | -45.270 | -40.528 | -40.785 | -63.037 | -55.595 | -42.102 | -35.202 | -31.246 | -25.389 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 4,4% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2.269% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NICTRANS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NICTRANS SRL în 2025 a fost de 15.084 lei, în creștere cu 27% față de 2024.
În 2025, NICTRANS SRL a înregistrat un profit net de 239 lei.
Activitatea principală a NICTRANS SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
NICTRANS SRL are sediul social la adresa B-dul NICOLAE BĂLCESCU Nr. 33, Bl. 12, Sc. A, Ap. 20, Municipiul Deva, Jud. Hunedoara.
Nu. NICTRANS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. NICTRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].