RadiatăSRL

NICORUS CONSTRUCT SRL

Str. Meteor Nr. 1, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400492

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
26970656
Reg. Com.
J12/823/2010
Înființată
25 mai 2010
Vechime
16 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2011
343 mii lei
Profit net 2011
-3 mii lei
Angajați 2011
7

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 12.07.2022

Rezumat

Pe scurt

NICORUS CONSTRUCT SRL (CUI 26970656) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010 și radiată în 2022. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2011, arată o cifră de afaceri de 342.913 lei (+738% față de 2010) și o pierdere netă de 3.039 lei, cu 7 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26970656
Nr. Reg. Com.
J12/823/2010
EUID
ROONRC.J12/823/2010
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
25 mai 2010
Vechime
16 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Meteor Nr. 1, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400492

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2011, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2011

+738,3% față de 2010

342.913 RON

2010: 40.908 RON

0100k200k300k400k20102011Anul 2010: 40.908 RONAnul 2011: 342.913 RON

Profit net 2011

+87,8% față de 2010

-3.039 RON

2010: -24.938 RON

-30k-20k-10k020102011Anul 2010: -24.938 RONAnul 2011: -3.039 RON

Evoluție pe ani

  • 2011

    Cifra de afaceri
    343 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    7
  • 2010

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2011

Marjă netăSlab
-0,9%Față de anul anterior: în creștere
20102011

Firma a pierdut 0,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,89Față de anul anterior: în creștere
20102011

Activele circulante acoperă doar 89% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
109%Față de anul anterior: în scădere
20102011

109% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2021

    Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2014

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2013

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2010 - 2010)
  1. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/823/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NICORUS CONSTRUCT SRL

Este NICORUS CONSTRUCT SRL activă?

Nu. NICORUS CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.

Care este cifra de afaceri a NICORUS CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a NICORUS CONSTRUCT SRL în 2011 a fost de 342.913 lei, în creștere cu 738% față de 2010.

Ce profit a avut NICORUS CONSTRUCT SRL în 2011?

În 2011, NICORUS CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.039 lei.

Câți angajați avea NICORUS CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2011, NICORUS CONSTRUCT SRL a avut în medie 7 angajați (față de 4 angajați în 2010).

Ce activitate avea NICORUS CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a NICORUS CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul NICORUS CONSTRUCT SRL?

NICORUS CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Meteor Nr. 1, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400492.

NICORUS CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. NICORUS CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NICORUS CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].