ActivăSRL

NICOLE TRANSPORT S.R.L.

Sat Macea Com. Macea, Jud. Arad, 317210

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
21956391
Reg. Com.
J02/1163/2007
Înființată
19 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
203 mii lei
Profit net 2025
-43 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.06.2007

Rezumat

Pe scurt

NICOLE TRANSPORT S.R.L. (CUI 21956391) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Macea, județul Arad, înființată în 2007. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 203.389 lei (-7,2% față de 2024) și o pierdere netă de 43.396 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21956391
Nr. Reg. Com.
J02/1163/2007
EUID
ROONRC.J02/1163/2007
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
19 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Macea Com. Macea, Jud. Arad, 317210

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GA••• GERHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-7,2% față de 2024

203.389 RON

2024: 219.142 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 360.123 RONAnul 2017: 643.159 RONAnul 2018: 614.215 RONAnul 2019: 592.340 RONAnul 2020: 300.038 RONAnul 2021: 530.037 RONAnul 2022: 115.860 RONAnul 2023: 115.273 RONAnul 2024: 219.142 RONAnul 2025: 203.389 RON

Profit net 2025

-304,8% față de 2024

-43.396 RON

2024: 21.194 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 21.293 RONAnul 2017: 129.021 RONAnul 2018: -18.602 RONAnul 2019: 31.533 RONAnul 2020: -36.954 RONAnul 2021: -18.149 RONAnul 2022: -16.657 RONAnul 2023: -41.586 RONAnul 2024: 21.194 RONAnul 2025: -43.396 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    203 mii lei
    Profit net
    -43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    115 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    530 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    300 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    592 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    614 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    643 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    360 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-21%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 21,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,27Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
324%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

324% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/1163/2007, sub denumirea NICOLE TRANSPORT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NICOLE TRANSPORT S.R.L.

Este NICOLE TRANSPORT S.R.L. activă?

Da. NICOLE TRANSPORT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NICOLE TRANSPORT S.R.L.?

Cifra de afaceri a NICOLE TRANSPORT S.R.L. în 2025 a fost de 203.389 lei, în scădere cu 7,2% față de 2024.

Ce profit a avut NICOLE TRANSPORT S.R.L. în 2025?

În 2025, NICOLE TRANSPORT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 43.396 lei.

Ce activitate are NICOLE TRANSPORT S.R.L.?

Activitatea principală a NICOLE TRANSPORT S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul NICOLE TRANSPORT S.R.L.?

NICOLE TRANSPORT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Macea Com. Macea, Jud. Arad, 317210.

NICOLE TRANSPORT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. NICOLE TRANSPORT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

NICOLE TRANSPORT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NICOLE TRANSPORT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NICOLE TRANSPORT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].