NIBOG CONSTRUCT S.R.L.
Str. Constantin Argetoianu Nr. 19, Mun. Craiova, Jud. Dolj
CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- CUI
- 55709744
- Reg. Com.
- J2026058010008
- Înființată
- 14 octombrie 2026
- Vechime
- 1 lună
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- INREGISTRAT
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.10.2026
Rezumat
Pe scurt
NIBOG CONSTRUCT S.R.L. (CUI 55709744) este o societate cu răspundere limitată activă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2026. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 55709744
- Nr. Reg. Com.
- J2026058010008
- Cod CAEN principal
- 4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Data înființării
- 14 octombrie 2026
- Vechime
- 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Constantin Argetoianu Nr. 19, Mun. Craiova, Jud. Dolj
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (0)
- -
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
Înființarea firmei
Înmatriculată cu nr. J2026058010008.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre NIBOG CONSTRUCT S.R.L.
Este NIBOG CONSTRUCT S.R.L. activă?
Da. NIBOG CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce activitate are NIBOG CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a NIBOG CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
Unde are sediul NIBOG CONSTRUCT S.R.L.?
NIBOG CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Constantin Argetoianu Nr. 19, Mun. Craiova, Jud. Dolj.
NIBOG CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. NIBOG CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
NIBOG CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. NIBOG CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre NIBOG CONSTRUCT S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].