ActivăSRL

NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.

Şos. Dudeşti-Pantelimon Nr. 42, Et. 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 33094

CAEN 2041: Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere

CUI
42498670
Reg. Com.
J2020005066409
Înființată
14 mai 2020
Vechime
6 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
10,4 mil. lei
Profit net 2025
97 mii lei
Angajați 2025
20

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.05.2020

Rezumat

Pe scurt

NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. (CUI 42498670) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2020. Activitatea principală este Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere (CAEN 2041).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,4 mil. lei (-20% față de 2024) și un profit net de 97.307 lei, cu 20 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
42498670
Nr. Reg. Com.
J2020005066409
EUID
ROONRC.J2020005066409
Cod CAEN principal
2041 - Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
Data înființării
14 mai 2020
Vechime
6 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Şos. Dudeşti-Pantelimon Nr. 42, Et. 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 33094

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GHER••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-19,5% față de 2024

10.401.680 RON

2024: 12.927.255 RON

05 mil10 mil15 mil20 mil202020212022202320242025Anul 2020: 709.630 RONAnul 2021: 4.019.742 RONAnul 2022: 13.790.771 RONAnul 2023: 15.010.962 RONAnul 2024: 12.927.255 RONAnul 2025: 10.401.680 RON

Profit net 2025

-86,6% față de 2024

97.307 RON

2024: 726.304 RON

01 mil2 mil202020212022202320242025Anul 2020: 36.501 RONAnul 2021: 510.984 RONAnul 2022: 1.541.088 RONAnul 2023: 1.316.592 RONAnul 2024: 726.304 RONAnul 2025: 97.307 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    10,4 mil. lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    20
  • 2024

    Cifra de afaceri
    12,9 mil. lei
    Profit net
    726 mii lei
    Angajați
    22
  • 2023

    Cifra de afaceri
    15,0 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    29
  • 2022

    Cifra de afaceri
    13,8 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    27
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,0 mil. lei
    Profit net
    511 mii lei
    Angajați
    15
  • 2020

    Cifra de afaceri
    710 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,49Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,49 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
60%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/5066/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.

Este NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. activă?

Da. NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.?

Cifra de afaceri a NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. în 2025 a fost de 10.401.680 lei (10,4 mil. lei), în scădere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. în 2025?

În 2025, NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. a înregistrat un profit net de 97.307 lei.

Ce activitate are NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.?

Activitatea principală a NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. este Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere (CAEN 2041).

Unde are sediul NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.?

NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. are sediul social la adresa Șos. Dudești-Pantelimon Nr. 42, Et. 1, Sector 3 Mun. București, Jud. București, 33094.

NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].