ActivăSRL

NEXTISION SRL

Str. Arţarului Nr. 16A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
32893531
Reg. Com.
J12/847/2014
Înființată
7 martie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
2,2 mil. lei
Profit net 2025
326 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.03.2014

Rezumat

Pe scurt

NEXTISION SRL (CUI 32893531) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,2 mil. lei (+360% față de 2024) și un profit net de 325.999 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32893531
Nr. Reg. Com.
J12/847/2014
EUID
ROONRC.J12/847/2014
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
7 martie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Arţarului Nr. 16A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BA••• ROB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+360,0% față de 2024

2.204.798 RON

2024: 479.330 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 412.904 RONAnul 2017: 533.243 RONAnul 2018: 893.266 RONAnul 2019: 880.907 RONAnul 2020: 739.385 RONAnul 2021: 2.293.183 RONAnul 2022: 643.360 RONAnul 2023: 443.671 RONAnul 2024: 479.330 RONAnul 2025: 2.204.798 RON

Profit net 2025

-22,5% față de 2024

325.999 RON

2024: 420.822 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 413.760 RONAnul 2017: 464.920 RONAnul 2018: 880.212 RONAnul 2019: 851.787 RONAnul 2020: 621.661 RONAnul 2021: 2.319.095 RONAnul 2022: 395.940 RONAnul 2023: 233.161 RONAnul 2024: 420.822 RONAnul 2025: 325.999 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    326 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    479 mii lei
    Profit net
    421 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    444 mii lei
    Profit net
    233 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    643 mii lei
    Profit net
    396 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    2,3 mil. lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    739 mii lei
    Profit net
    622 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    881 mii lei
    Profit net
    852 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    893 mii lei
    Profit net
    880 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    533 mii lei
    Profit net
    465 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    414 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,08Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,08 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
60%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/847/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEXTISION SRL

Este NEXTISION SRL activă?

Da. NEXTISION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NEXTISION SRL?

Cifra de afaceri a NEXTISION SRL în 2025 a fost de 2.204.798 lei (2,2 mil. lei), în creștere cu 360% față de 2024.

Ce profit a avut NEXTISION SRL în 2025?

În 2025, NEXTISION SRL a înregistrat un profit net de 325.999 lei.

Ce activitate are NEXTISION SRL?

Activitatea principală a NEXTISION SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul NEXTISION SRL?

NEXTISION SRL are sediul social la adresa Str. Arțarului Nr. 16A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

NEXTISION SRL este plătitoare de TVA?

Da. NEXTISION SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

NEXTISION SRL are datorii la ANAF?

Nu. NEXTISION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEXTISION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].