ActivăSRL

NEWARHITECTURE SRL

Drm. Industriilor Nr. 39, Mun. Craiova, Jud. Dolj

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
24972570
Reg. Com.
J2009000070169
Înființată
20 ianuarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
126 mii lei
Profit net 2025
-159 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.01.2009

Rezumat

Pe scurt

NEWARHITECTURE SRL (CUI 24972570) este o societate cu răspundere limitată activă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2009. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 125.657 lei (-85% față de 2024) și o pierdere netă de 158.563 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24972570
Nr. Reg. Com.
J2009000070169
EUID
ROONRC.J2009000070169
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
20 ianuarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Drm. Industriilor Nr. 39, Mun. Craiova, Jud. Dolj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BĂL••• COC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-85,2% față de 2024

125.657 RON

2024: 850.843 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 958.660 RONAnul 2017: 752.193 RONAnul 2018: 1.039.383 RONAnul 2019: 582.211 RONAnul 2020: 968.805 RONAnul 2021: 611.501 RONAnul 2022: 621.113 RONAnul 2023: 1.185.386 RONAnul 2024: 850.843 RONAnul 2025: 125.657 RON

Profit net 2025

-73,3% față de 2024

-158.563 RON

2024: -91.476 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 27.882 RONAnul 2017: 39.656 RONAnul 2018: 6.160 RONAnul 2019: -61.254 RONAnul 2020: 358.683 RONAnul 2021: 115.183 RONAnul 2022: -67.598 RONAnul 2023: 28.545 RONAnul 2024: -91.476 RONAnul 2025: -158.563 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    -159 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    851 mii lei
    Profit net
    -91 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    621 mii lei
    Profit net
    -68 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    612 mii lei
    Profit net
    115 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    969 mii lei
    Profit net
    359 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    582 mii lei
    Profit net
    -61 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    10
  • 2017

    Cifra de afaceri
    752 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    10
  • 2016

    Cifra de afaceri
    959 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    9

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-126%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 126,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,47Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
38%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/70/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEWARHITECTURE SRL

Este NEWARHITECTURE SRL activă?

Da. NEWARHITECTURE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NEWARHITECTURE SRL?

Cifra de afaceri a NEWARHITECTURE SRL în 2025 a fost de 125.657 lei, în scădere cu 85% față de 2024.

Ce profit a avut NEWARHITECTURE SRL în 2025?

În 2025, NEWARHITECTURE SRL a înregistrat o pierdere netă de 158.563 lei.

Ce activitate are NEWARHITECTURE SRL?

Activitatea principală a NEWARHITECTURE SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul NEWARHITECTURE SRL?

NEWARHITECTURE SRL are sediul social la adresa Drm. Industriilor Nr. 39, Mun. Craiova, Jud. Dolj.

NEWARHITECTURE SRL este plătitoare de TVA?

Da. NEWARHITECTURE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

NEWARHITECTURE SRL are datorii la ANAF?

Nu. NEWARHITECTURE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEWARHITECTURE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].