RadiatăSRL

NEW VISION FARM SRL

Aleea Snagov Nr. 3, Sc. III, Ap. 30, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400420

CAEN 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice

CUI
25582400
Reg. Com.
J12/1110/2009
Înființată
21 mai 2009
Vechime
17 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2019
0 lei
Profit net 2019
152 mii lei
Angajați 2019
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 16.12.2020

Rezumat

Pe scurt

NEW VISION FARM SRL (CUI 25582400) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009 și radiată în 2020. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).

Ultimul bilanț, din 2019, nu arată cifră de afaceri, ci un profit net de 151.838 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25582400
Nr. Reg. Com.
J12/1110/2009
EUID
ROONRC.J12/1110/2009
Cod CAEN principal
4773 - Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
Data înființării
21 mai 2009
Vechime
17 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Snagov Nr. 3, Sc. III, Ap. 30, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400420

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • A••• CONS••• S•••
  • CRI••• OVI••• DO•••
  • TURBU••• SO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

0 RON

2018: 0 RON

0200k400k600k800k2010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: 0 RONAnul 2011: 716.871 RONAnul 2012: 627.393 RONAnul 2013: 146.929 RONAnul 2014: 168.559 RONAnul 2015: 45.539 RONAnul 2016: 100 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RON

Profit net 2019

+538,6% față de 2018

151.838 RON

2018: -34.619 RON

-400k-200k0200k400k2010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: -5.580 RONAnul 2011: -244.208 RONAnul 2012: 263.211 RONAnul 2013: -50.294 RONAnul 2014: -76.960 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: -6.716 RONAnul 2017: -11.193 RONAnul 2018: -34.619 RONAnul 2019: 151.838 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    152 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    100 lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    -77 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    627 mii lei
    Profit net
    263 mii lei
    Angajați
    5
  • 2011

    Cifra de afaceri
    717 mii lei
    Profit net
    -244 mii lei
    Angajați
    5
  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăIndisponibil
—
20152016

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
224.653%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

224.653% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Lichidare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. 2020

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Este menționată o hotărâre a adunării generale privind dizolvarea.

  5. Stări noi la ONRC

    Dizolvare; Este menționată o hotărâre a adunării generale privind dizolvarea.

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2009 - 2017)
  1. 2017

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2012

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1110/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEW VISION FARM SRL

Este NEW VISION FARM SRL activă?

Nu. NEW VISION FARM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Ce profit a avut NEW VISION FARM SRL în 2019?

În 2019, NEW VISION FARM SRL a înregistrat un profit net de 151.838 lei.

Ce activitate avea NEW VISION FARM SRL?

Activitatea principală a NEW VISION FARM SRL era Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).

Unde avea sediul NEW VISION FARM SRL?

NEW VISION FARM SRL avea sediul social la adresa Aleea Snagov Nr. 3, Sc. III, Ap. 30, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400420.

NEW VISION FARM SRL are datorii la ANAF?

Nu. NEW VISION FARM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEW VISION FARM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].