ActivăSRL

NEW STYLE V & M SRL

Bld. Griviţei Nr. 51, Bl. 35, Sc. B, Ap. 4, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500177

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
36813330
Reg. Com.
J08/2477/2016
Înființată
7 decembrie 2016
Vechime
9 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
70 mii lei
Profit net 2025
-34 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.12.2016

Rezumat

Pe scurt

NEW STYLE V & M SRL (CUI 36813330) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2016. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 70.342 lei (+19% față de 2024) și o pierdere netă de 34.144 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36813330
Nr. Reg. Com.
J08/2477/2016
EUID
ROONRC.J8/2477/2016
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
7 decembrie 2016
Vechime
9 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Griviţei Nr. 51, Bl. 35, Sc. B, Ap. 4, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500177

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DOB••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+19,2% față de 2024

70.342 RON

2024: 59.035 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.958 RONAnul 2017: 136.657 RONAnul 2018: 261.424 RONAnul 2019: 285.791 RONAnul 2020: 210.799 RONAnul 2021: 295.210 RONAnul 2022: 299.106 RONAnul 2023: 309.625 RONAnul 2024: 59.035 RONAnul 2025: 70.342 RON

Profit net 2025

+48,7% față de 2024

-34.144 RON

2024: -66.568 RON

-100k-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.869 RONAnul 2017: 108.993 RONAnul 2018: 116.144 RONAnul 2019: 128.838 RONAnul 2020: 74.722 RONAnul 2021: 78.761 RONAnul 2022: 48.391 RONAnul 2023: 59.836 RONAnul 2024: -66.568 RONAnul 2025: -34.144 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    -67 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    310 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    79 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    286 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    116 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-49%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 48,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,06Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
575%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

575% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2477/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEW STYLE V & M SRL

Este NEW STYLE V & M SRL activă?

Da. NEW STYLE V & M SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NEW STYLE V & M SRL?

Cifra de afaceri a NEW STYLE V & M SRL în 2025 a fost de 70.342 lei, în creștere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut NEW STYLE V & M SRL în 2025?

În 2025, NEW STYLE V & M SRL a înregistrat o pierdere netă de 34.144 lei.

Ce activitate are NEW STYLE V & M SRL?

Activitatea principală a NEW STYLE V & M SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul NEW STYLE V & M SRL?

NEW STYLE V & M SRL are sediul social la adresa Bld. Griviței Nr. 51, Bl. 35, Sc. B, Ap. 4, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500177.

NEW STYLE V & M SRL este plătitoare de TVA?

Nu. NEW STYLE V & M SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NEW STYLE V & M SRL are datorii la ANAF?

Nu. NEW STYLE V & M SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEW STYLE V & M SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].