ActivăSRL

NEW SPLASH SRL

Str. Milcov Nr. 112, Sc. D, Et. P, Ap. 4, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600169

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
36334834
Reg. Com.
J04/924/2016
Înființată
20 iulie 2016
Vechime
10 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
45 mii lei
Profit net 2025
-30 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.07.2016

Rezumat

Pe scurt

NEW SPLASH SRL (CUI 36334834) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 45.274 lei (-44% față de 2024) și o pierdere netă de 30.343 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36334834
Nr. Reg. Com.
J04/924/2016
EUID
ROONRC.J4/924/2016
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
20 iulie 2016
Vechime
10 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Milcov Nr. 112, Sc. D, Et. P, Ap. 4, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600169

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BALT••• NECU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-44,1% față de 2024

45.274 RON

2024: 81.000 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.700 RONAnul 2017: 27.643 RONAnul 2018: 18.000 RONAnul 2019: 23.148 RONAnul 2020: 68.816 RONAnul 2021: 108.258 RONAnul 2022: 104.882 RONAnul 2023: 129.530 RONAnul 2024: 81.000 RONAnul 2025: 45.274 RON

Profit net 2025

-79,5% față de 2024

-30.343 RON

2024: -16.905 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.838 RONAnul 2017: 1.145 RONAnul 2018: -23.016 RONAnul 2019: -19.864 RONAnul 2020: 9.066 RONAnul 2021: 43.546 RONAnul 2022: 34.369 RONAnul 2023: 5.487 RONAnul 2024: -16.905 RONAnul 2025: -30.343 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    105 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-67%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 67 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,17Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,17 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
86%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

86% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/924/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEW SPLASH SRL

Este NEW SPLASH SRL activă?

Da. NEW SPLASH SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NEW SPLASH SRL?

Cifra de afaceri a NEW SPLASH SRL în 2025 a fost de 45.274 lei, în scădere cu 44% față de 2024.

Ce profit a avut NEW SPLASH SRL în 2025?

În 2025, NEW SPLASH SRL a înregistrat o pierdere netă de 30.343 lei.

Ce activitate are NEW SPLASH SRL?

Activitatea principală a NEW SPLASH SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul NEW SPLASH SRL?

NEW SPLASH SRL are sediul social la adresa Str. Milcov Nr. 112, Sc. D, Et. P, Ap. 4, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600169.

NEW SPLASH SRL este plătitoare de TVA?

Nu. NEW SPLASH SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NEW SPLASH SRL are datorii la ANAF?

Nu. NEW SPLASH SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEW SPLASH SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].