ActivăSRL

NEW-LINE S.R.L.

Str. Tipografilor Nr. 1, Bl. 1, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600244

CAEN 4721: Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CUI
11350834
Reg. Com.
J04/1074/1998
Înființată
27 noiembrie 1998
Vechime
27 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2022
19 mii lei
Profit net 2022
14 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.01.1999

Rezumat

Pe scurt

NEW-LINE S.R.L. (CUI 11350834) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 1998. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN 4721).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 19.200 lei (+60% față de 2021) și un profit net de 14.448 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11350834
Nr. Reg. Com.
J04/1074/1998
EUID
ROONRC.J04/1074/1998
Cod CAEN principal
4721 - Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
Data înființării
27 noiembrie 1998
Vechime
27 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tipografilor Nr. 1, Bl. 1, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600244

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GHI••• •• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

+60,0% față de 2021

19.200 RON

2021: 12.000 RON

05k10k15k20k2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: 12.000 RONAnul 2014: 12.000 RONAnul 2015: 4.082 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 12.000 RONAnul 2018: 12.000 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 10.256 RONAnul 2021: 12.000 RONAnul 2022: 19.200 RON

Profit net 2022

+84,5% față de 2021

14.448 RON

2021: 7.833 RON

05k10k15k2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: 9.407 RONAnul 2014: 7.615 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 7.804 RONAnul 2018: 7.879 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 5.581 RONAnul 2021: 7.833 RONAnul 2022: 14.448 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
75%Față de anul anterior: în creștere
20172018202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
216,44Față de anul anterior: în creștere
20172018202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 216,44 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,2%Față de anul anterior: în creștere
20172018202020212022

0,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 1998

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1074/1998, sub denumirea NEW-LINE SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEW-LINE S.R.L.

Este NEW-LINE S.R.L. activă?

Da. NEW-LINE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NEW-LINE S.R.L.?

Cifra de afaceri a NEW-LINE S.R.L. în 2022 a fost de 19.200 lei, în creștere cu 60% față de 2021.

Ce profit a avut NEW-LINE S.R.L. în 2022?

În 2022, NEW-LINE S.R.L. a înregistrat un profit net de 14.448 lei.

Ce activitate are NEW-LINE S.R.L.?

Activitatea principală a NEW-LINE S.R.L. este Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN 4721).

Unde are sediul NEW-LINE S.R.L.?

NEW-LINE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Tipografilor Nr. 1, Bl. 1, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600244.

NEW-LINE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. NEW-LINE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NEW-LINE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NEW-LINE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEW-LINE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].