RadiatăSRL

NEW INTERTRADE SRL

Str. PORTULUI Nr. 23, Bl. ETAJ 5, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200

CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
7922091
Reg. Com.
J17/1782/1995
Înființată
29 noiembrie 1995
Vechime
30 de ani, 10 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 12.04.2002

Rezumat

Pe scurt

NEW INTERTRADE SRL (CUI 7922091) a fost o societate cu răspundere limitată din Galați, înființată în 1995 și radiată în 2002. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7922091
Nr. Reg. Com.
J17/1782/1995
EUID
ROONRC.J17/1782/1995
Cod CAEN principal
5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
29 noiembrie 1995
Vechime
30 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PORTULUI Nr. 23, Bl. ETAJ 5, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

  2. 2002

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/1782/1995.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEW INTERTRADE SRL

Este NEW INTERTRADE SRL activă?

Nu. NEW INTERTRADE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2002.

Ce activitate avea NEW INTERTRADE SRL?

Activitatea principală a NEW INTERTRADE SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Unde avea sediul NEW INTERTRADE SRL?

NEW INTERTRADE SRL avea sediul social la adresa Str. PORTULUI Nr. 23, Bl. ETAJ 5, Municipiul Galați, Jud. Galați, 6200.

NEW INTERTRADE SRL are datorii la ANAF?

Nu. NEW INTERTRADE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEW INTERTRADE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].