RadiatăSRL

NEW IMAGE SRL

LUCIAN BLAGA, Bl. CU26, Ap. 1, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440271

CAEN 6020: Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video

CUI
15605728
Reg. Com.
J30/586/2003
Înființată
21 iulie 2003
Vechime
23 de ani, 3 luni
Profit net 2025
-10 mii lei
Angajați 2025
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 02.04.2026

Rezumat

Pe scurt

NEW IMAGE SRL (CUI 15605728) a fost o societate cu răspundere limitată din Satu Mare, înființată în 2003 și radiată în 2026. Activitatea principală era Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN 6020).

Ultimul bilanț, din 2025, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 10.314 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15605728
Nr. Reg. Com.
J30/586/2003
EUID
ROONRC.J30/586/2003
Cod CAEN principal
6020 - Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
Data înființării
21 iulie 2003
Vechime
23 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
LUCIAN BLAGA, Bl. CU26, Ap. 1, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440271

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FIDU••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 562.942 RONAnul 2017: 222.898 RONAnul 2018: 142.378 RONAnul 2019: 159.016 RONAnul 2020: 125.930 RONAnul 2021: 95.789 RONAnul 2022: 22.605 RONAnul 2023: 10.084 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+91,0% față de 2024

-10.314 RON

2024: -114.112 RON

-200k-150k-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 40.463 RONAnul 2017: -150.128 RONAnul 2018: -70.498 RONAnul 2019: 2.345 RONAnul 2020: 12.239 RONAnul 2021: -42.212 RONAnul 2022: -18.307 RONAnul 2023: -9.437 RONAnul 2024: -114.112 RONAnul 2025: -10.314 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -114 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    159 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    -70 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    223 mii lei
    Profit net
    -150 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    563 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    9

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 1,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
7.873%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

7.873% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stări încheiate la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Faliment.

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2025

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  5. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  6. Stări noi la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Insolvență.

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2003 - 2014)
  1. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/586/2003.

  4. Înregistrarea în scopuri de TVA

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEW IMAGE SRL

Este NEW IMAGE SRL activă?

Nu. NEW IMAGE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Ce profit a avut NEW IMAGE SRL în 2025?

În 2025, NEW IMAGE SRL a înregistrat o pierdere netă de 10.314 lei.

Câți angajați avea NEW IMAGE SRL?

Conform bilanțului pe 2025, NEW IMAGE SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2024).

Ce activitate avea NEW IMAGE SRL?

Activitatea principală a NEW IMAGE SRL era Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN 6020).

Unde avea sediul NEW IMAGE SRL?

NEW IMAGE SRL avea sediul social la adresa LUCIAN BLAGA, Bl. CU26, Ap. 1, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440271.

NEW IMAGE SRL are datorii la ANAF?

Nu. NEW IMAGE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEW IMAGE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].