NETPRINT SRL Funcțiune SRL

Înființată 22.02.2008
Str. NICOLAUS OLAHUS Nr. 55, Municipiul Oradea, Jud. Bihor 6110, Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

Prezentare

Pe scurt

NETPRINT SRL (CUI 23350404) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 106.843 lei (+109% față de 2024) și un profit net de 26.338 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
106,8 miilei
+109,1%, față de 2024
Profit net 2025
26,3 miilei
+695,7%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
24,7%
Capital social
200lei
Vechime
18ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20168.814 lei
20175.653 lei
20183.594 lei
20193.441 lei
20202.671 lei
20211.487 lei
20222.421 lei
2023179 lei
202451.096 lei
2025106.843 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri106.84351.0961792.4211.4872.6713.4413.5945.6538.814
Profit net26.338-4.421-6.317-4.648-4.111-3.668-7.971-16.490-9223.386
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate2.800---------
Active circulante31.4753.0184.2095.0474.6505.4676.6307.1754.6353.441
Stocuri2.465-----7892.5772.492641
Creanțe3173173.9344.3304.4194.5094.8144.4892.1232.322
Datorii85.03080.19876.88171.40266.35763.06360.55853.13234.10231.986
Capitaluri proprii-50.755-77.093-72.672-66.355-61.707-57.596-53.928-45.957-29.467-28.545
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
25% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 24,7 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,37 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 37% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
248% Față de anul anterior: în scădere

248% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 22.02.2008

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
23350404
Nr. Reg. Com.
J05/493/2008
EUID
ROONRC.J05/493/2008
Cod CAEN principal
6110, Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
Data înființării
22 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. NICOLAUS OLAHUS Nr. 55, Municipiul Oradea, Jud. Bihor
Domiciliu fiscal
Str. NICOLAUS OLAHUS Nr. 55, Mun. Oradea, Jud. Bihor

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0722••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • A••• ED••• TU•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2024
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/493/2008. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre NETPRINT SRL

Este NETPRINT SRL activă?

Da. NETPRINT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NETPRINT SRL?

Cifra de afaceri a NETPRINT SRL în 2025 a fost de 106.843 lei, în creștere cu 109% față de 2024.

Ce profit a avut NETPRINT SRL în 2025?

În 2025, NETPRINT SRL a înregistrat un profit net de 26.338 lei.

Ce activitate are NETPRINT SRL?

Activitatea principală a NETPRINT SRL este Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).

Unde are sediul NETPRINT SRL?

NETPRINT SRL are sediul social la adresa Str. NICOLAUS OLAHUS Nr. 55, Municipiul Oradea, Jud. Bihor.

NETPRINT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. NETPRINT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NETPRINT SRL are datorii la ANAF?

Nu. NETPRINT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NETPRINT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].