ActivăSRL

NETCONSTRUCT VEST S.R.L.

Str. Sovata Nr. 5, Sc. 1, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4222: Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CUI
44794167
Reg. Com.
J12/4063/2021
Înființată
25 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
1,0 mil. lei
Profit net 2025
269 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.08.2021

Rezumat

Pe scurt

NETCONSTRUCT VEST S.R.L. (CUI 44794167) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN 4222).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,01 mil. lei (+5,2% față de 2024) și un profit net de 268.508 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44794167
Nr. Reg. Com.
J12/4063/2021
EUID
ROONRC.J12/4063/2021
Cod CAEN principal
4222 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Data înființării
25 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sovata Nr. 5, Sc. 1, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NĂDĂ••• P••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+5,2% față de 2024

1.010.836 RON

2024: 961.197 RON

0500k1 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 65.442 RONAnul 2022: 444.271 RONAnul 2023: 714.270 RONAnul 2024: 961.197 RONAnul 2025: 1.010.836 RON

Profit net 2025

-33,3% față de 2024

268.508 RON

2024: 402.719 RON

0200k400k600k20212022202320242025Anul 2021: 3.429 RONAnul 2022: 167.768 RONAnul 2023: 291.097 RONAnul 2024: 402.719 RONAnul 2025: 268.508 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    269 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    961 mii lei
    Profit net
    403 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    714 mii lei
    Profit net
    291 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    444 mii lei
    Profit net
    168 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
27%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,93Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 93% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
49%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4063/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NETCONSTRUCT VEST S.R.L.

Este NETCONSTRUCT VEST S.R.L. activă?

Da. NETCONSTRUCT VEST S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NETCONSTRUCT VEST S.R.L.?

Cifra de afaceri a NETCONSTRUCT VEST S.R.L. în 2025 a fost de 1.010.836 lei (1,01 mil. lei), în creștere cu 5,2% față de 2024.

Ce profit a avut NETCONSTRUCT VEST S.R.L. în 2025?

În 2025, NETCONSTRUCT VEST S.R.L. a înregistrat un profit net de 268.508 lei.

Ce activitate are NETCONSTRUCT VEST S.R.L.?

Activitatea principală a NETCONSTRUCT VEST S.R.L. este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN 4222).

Unde are sediul NETCONSTRUCT VEST S.R.L.?

NETCONSTRUCT VEST S.R.L. are sediul social la adresa Str. Sovata Nr. 5, Sc. 1, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

NETCONSTRUCT VEST S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. NETCONSTRUCT VEST S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

NETCONSTRUCT VEST S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NETCONSTRUCT VEST S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NETCONSTRUCT VEST S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].