RadiatăSRL

NET AWARE SRL

Pţa. Ştefan cel Mare Nr. 5, Ap. 36, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400192

CAEN 7210: Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie

CUI
18845253
Reg. Com.
J12/2390/2006
Înființată
12 iulie 2006
Vechime
20 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2012
7 mii lei
Profit net 2012
-1 mii lei
Angajați 2012
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 23.04.2014

Rezumat

Pe scurt

NET AWARE SRL (CUI 18845253) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006 și radiată în 2014. Activitatea principală era Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN 7210).

Ultimul bilanț, din 2012, arată o cifră de afaceri de 7.054 lei (+48% față de 2011) și o pierdere netă de 1.053 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18845253
Nr. Reg. Com.
J12/2390/2006
EUID
ROONRC.J12/2390/2006
Cod CAEN principal
7210 - Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Data înființării
12 iulie 2006
Vechime
20 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Pţa. Ştefan cel Mare Nr. 5, Ap. 36, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400192

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SOLVE••• S••• (FO••• ••• INSOLV••• IPU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2012, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2012

+48,3% față de 2011

7.054 RON

2011: 4.758 RON

025k50k75k100k20082009201020112012Anul 2008: 86.202 RONAnul 2009: 53.030 RONAnul 2010: 80.259 RONAnul 2011: 4.758 RONAnul 2012: 7.054 RON

Profit net 2012

+98,1% față de 2011

-1.053 RON

2011: -54.514 RON

-75k-50k-25k025k50k20082009201020112012Anul 2008: 25.570 RONAnul 2009: -10.645 RONAnul 2010: -13.151 RONAnul 2011: -54.514 RONAnul 2012: -1.053 RON

Evoluție pe ani

  • 2012

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2011

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    0
  • 2010

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2012

Marjă netăSlab
-15%Față de anul anterior: în creștere
20082009201020112012

Firma a pierdut 14,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,21Față de anul anterior: în creștere
20082009201020112012

Activele circulante acoperă doar 21% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
471%Față de anul anterior: în creștere
20082009201020112012

471% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Stări încheiate la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stări noi la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență.

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2013

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2006 - 2008)
  1. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2390/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NET AWARE SRL

Este NET AWARE SRL activă?

Nu. NET AWARE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Care este cifra de afaceri a NET AWARE SRL?

Cifra de afaceri a NET AWARE SRL în 2012 a fost de 7.054 lei, în creștere cu 48% față de 2011.

Ce profit a avut NET AWARE SRL în 2012?

În 2012, NET AWARE SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.053 lei.

Ce activitate avea NET AWARE SRL?

Activitatea principală a NET AWARE SRL era Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN 7210).

Unde avea sediul NET AWARE SRL?

NET AWARE SRL avea sediul social la adresa Pța. Ștefan cel Mare Nr. 5, Ap. 36, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400192.

NET AWARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. NET AWARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NET AWARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].