ActivăSRL

NENA COM S.R.L.

Str. Călugăreni Nr. 39, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330065

CAEN 2451: Turnarea fontei

CUI
7892543
Reg. Com.
J20/603/1995
Înființată
14 iulie 1995
Vechime
31 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
137 mii lei
Profit net 2025
27 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.11.1995

Rezumat

Pe scurt

NENA COM S.R.L. (CUI 7892543) este o societate cu răspundere limitată activă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 1995. Activitatea principală este Turnarea fontei (CAEN 2451).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 137.218 lei și un profit net de 27.474 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7892543
Nr. Reg. Com.
J20/603/1995
EUID
ROONRC.J20/603/1995
Cod CAEN principal
2451 - Turnarea fontei
Data înființării
14 iulie 1995
Vechime
31 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Călugăreni Nr. 39, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330065

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OPROE••• SIL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

137.218 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 220.891 RONAnul 2017: 98.926 RONAnul 2018: 61.172 RONAnul 2019: 138.202 RONAnul 2020: 51.657 RONAnul 2021: 460 RONAnul 2022: 8.295 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 137.218 RON

Profit net 2025

+346,2% față de 2024

27.474 RON

2024: -11.160 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 85.310 RONAnul 2017: 476 RONAnul 2018: 11.229 RONAnul 2019: 22.712 RONAnul 2020: 2.359 RONAnul 2021: -5.861 RONAnul 2022: -40.013 RONAnul 2023: -13.127 RONAnul 2024: -11.160 RONAnul 2025: 27.474 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -40 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    460 lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    476 lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
20%Față de anul anterior: în creștere
202120222025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,53Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 53% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
13%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2012

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Hunedoara cu nr. J20/603/1995, sub denumirea NENA COM SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NENA COM S.R.L.

Este NENA COM S.R.L. activă?

Da. NENA COM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NENA COM S.R.L.?

Cifra de afaceri a NENA COM S.R.L. în 2025 a fost de 137.218 lei.

Ce profit a avut NENA COM S.R.L. în 2025?

În 2025, NENA COM S.R.L. a înregistrat un profit net de 27.474 lei.

Ce activitate are NENA COM S.R.L.?

Activitatea principală a NENA COM S.R.L. este Turnarea fontei (CAEN 2451).

Unde are sediul NENA COM S.R.L.?

NENA COM S.R.L. are sediul social la adresa Str. Călugăreni Nr. 39, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330065.

NENA COM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. NENA COM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

NENA COM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NENA COM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NENA COM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].