RadiatăSRL

NEMAL IMPEX SRL

Str. Prieteniei Nr. 9, Sc. A, Ap. 1, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600217

CAEN 5320: Alte activități poștale și de curier

CUI
31949715
Reg. Com.
J04/651/2013
Înființată
2 iulie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2018
62 mii lei
Profit net 2018
-3 mii lei
Angajați 2018
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.08.2019

Rezumat

Pe scurt

NEMAL IMPEX SRL (CUI 31949715) a fost o societate cu răspundere limitată din Bacău, înființată în 2013 și radiată în 2019. Activitatea principală era Alte activități poștale și de curier (CAEN 5320).

Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 62.022 lei (-47% față de 2017) și o pierdere netă de 3.280 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31949715
Nr. Reg. Com.
J04/651/2013
EUID
ROONRC.J4/651/2013
Cod CAEN principal
5320 - Alte activități poștale și de curier
Data înființării
2 iulie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Prieteniei Nr. 9, Sc. A, Ap. 1, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600217

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GRĂDIN••• GHEOR••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

-47,3% față de 2017

62.022 RON

2017: 117.739 RON

050k100k150k201320142015201620172018Anul 2013: 18.172 RONAnul 2014: 112.456 RONAnul 2015: 141.174 RONAnul 2016: 117.818 RONAnul 2017: 117.739 RONAnul 2018: 62.022 RON

Profit net 2018

+80,7% față de 2017

-3.280 RON

2017: -16.963 RON

-20k-10k010k201320142015201620172018Anul 2013: 2.390 RONAnul 2014: 9.477 RONAnul 2015: 3 RONAnul 2016: 866 RONAnul 2017: -16.963 RONAnul 2018: -3.280 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    866 lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    3 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2013

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăSlab
-5,3%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

Firma a pierdut 5,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
12,20Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 12,20 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8,2%Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

8,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/651/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEMAL IMPEX SRL

Este NEMAL IMPEX SRL activă?

Nu. NEMAL IMPEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a NEMAL IMPEX SRL?

Cifra de afaceri a NEMAL IMPEX SRL în 2018 a fost de 62.022 lei, în scădere cu 47% față de 2017.

Ce profit a avut NEMAL IMPEX SRL în 2018?

În 2018, NEMAL IMPEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.280 lei.

Câți angajați avea NEMAL IMPEX SRL?

Conform bilanțului pe 2018, NEMAL IMPEX SRL a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2017).

Ce activitate avea NEMAL IMPEX SRL?

Activitatea principală a NEMAL IMPEX SRL era Alte activități poștale și de curier (CAEN 5320).

Unde avea sediul NEMAL IMPEX SRL?

NEMAL IMPEX SRL avea sediul social la adresa Str. Prieteniei Nr. 9, Sc. A, Ap. 1, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600217.

NEMAL IMPEX SRL are datorii la ANAF?

Nu. NEMAL IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEMAL IMPEX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].