ActivăSRL

NELESTET SRL

Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu Nr. 121, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400371

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
35697688
Reg. Com.
J2016000792124
Înființată
23 februarie 2016
Vechime
10 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
3,0 mil. lei
Profit net 2025
1,5 mil. lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.02.2016

Rezumat

Pe scurt

NELESTET SRL (CUI 35697688) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,95 mil. lei (+55% față de 2024) și un profit net de 1,53 mil. lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35697688
Nr. Reg. Com.
J2016000792124
EUID
ROONRC.J2016000792124
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
23 februarie 2016
Vechime
10 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu Nr. 121, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400371

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• RO••• CORNE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+55,5% față de 2024

2.952.563 RON

2024: 1.899.300 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 445.930 RONAnul 2017: 1.167.511 RONAnul 2018: 1.680.529 RONAnul 2019: 2.347.465 RONAnul 2020: 2.313.234 RONAnul 2021: 2.946.774 RONAnul 2022: 2.341.157 RONAnul 2023: 2.455.684 RONAnul 2024: 1.899.300 RONAnul 2025: 2.952.563 RON

Profit net 2025

+149,1% față de 2024

1.534.838 RON

2024: 616.183 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 405.051 RONAnul 2017: 1.032.173 RONAnul 2018: 1.469.143 RONAnul 2019: 2.083.424 RONAnul 2020: 2.030.337 RONAnul 2021: 2.420.329 RONAnul 2022: 1.840.817 RONAnul 2023: 1.587.879 RONAnul 2024: 616.183 RONAnul 2025: 1.534.838 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3,0 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    616 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    1,6 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    1,8 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    2,4 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    2,0 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    2,1 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    1,0 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    446 mii lei
    Profit net
    405 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
52%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 52 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,16Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
16%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

16% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/792/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NELESTET SRL

Este NELESTET SRL activă?

Da. NELESTET SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NELESTET SRL?

Cifra de afaceri a NELESTET SRL în 2025 a fost de 2.952.563 lei (2,95 mil. lei), în creștere cu 55% față de 2024.

Ce profit a avut NELESTET SRL în 2025?

În 2025, NELESTET SRL a înregistrat un profit net de 1,53 mil. lei (1.534.838 lei).

Ce activitate are NELESTET SRL?

Activitatea principală a NELESTET SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul NELESTET SRL?

NELESTET SRL are sediul social la adresa Str. Bogdan Petriceicu Hașdeu Nr. 121, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400371.

NELESTET SRL este plătitoare de TVA?

Nu. NELESTET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NELESTET SRL are datorii la ANAF?

Nu. NELESTET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NELESTET SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].