Marjă netă
SlabFirma a pierdut 22,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NEL-STAR SRL (CUI 8014737) este o societate cu răspundere limitată activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 6.527 lei (-63% față de 2020) și o pierdere netă de 1.463 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 46.481 lei |
| 2013 | 40.612 lei |
| 2014 | 72.432 lei |
| 2015 | 40.275 lei |
| 2016 | 35.804 lei |
| 2017 | 36.243 lei |
| 2018 | 31.501 lei |
| 2019 | 28.233 lei |
| 2020 | 17.852 lei |
| 2021 | 6.527 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.527 | 17.852 | 28.233 | 31.501 | 36.243 | 35.804 | 40.275 | 72.432 | 40.612 | 46.481 |
| Profit net | -1.463 | -4.077 | -2.574 | -2.413 | 1.509 | -5.714 | - | -3.565 | -4.178 | -4.198 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | 64 | 64 |
| Active circulante | 6.377 | 6.351 | 10.667 | 8.592 | 5.676 | 4.564 | 7.964 | 12.438 | 5.774 | 7.169 |
| Stocuri | 4.232 | 3.924 | 8.371 | 6.517 | 4.116 | 3.097 | 5.083 | 10.770 | 1.612 | 6.949 |
| Creanțe | 2.152 | 1.641 | 1.966 | 1.436 | 1.056 | 1.202 | 638 | 563 | 2.612 | 147 |
| Datorii | 59.269 | 57.780 | 58.018 | 54.879 | 48.041 | 48.438 | 46.124 | 48.504 | 38.339 | 35.557 |
| Capitaluri proprii | -52.892 | -51.429 | -47.351 | -46.287 | -42.365 | -43.874 | -38.160 | -36.066 | -32.501 | -28.324 |
Firma a pierdut 22,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
929% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NEL-STAR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NEL-STAR SRL în 2021 a fost de 6.527 lei, în scădere cu 63% față de 2020.
În 2021, NEL-STAR SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.463 lei.
Activitatea principală a NEL-STAR SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
NEL-STAR SRL are sediul social la adresa Str. ARIESULUI Nr. 34, Bl. 224, Ap. 8, Municipiul Alba Iulia, Jud. Alba, 2500.
Nu. NEL-STAR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. NEL-STAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].