ActivăSRL

NEFALI METALSERV S.R.L.

Nr. 143, Sat Poiana Câmpina Com. Poiana Câmpina, Jud. Prahova, 107425

CAEN 2454: Turnarea altor metale neferoase

CUI
29475970
Reg. Com.
J29/1866/2011
Înființată
21 decembrie 2011
Vechime
14 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
835 mii lei
Profit net 2025
56 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.12.2011

Rezumat

Pe scurt

NEFALI METALSERV S.R.L. (CUI 29475970) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Poiana Câmpina, județul Prahova, înființată în 2011. Activitatea principală este Turnarea altor metale neferoase (CAEN 2454).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 835.360 lei (+44% față de 2024) și un profit net de 55.506 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29475970
Nr. Reg. Com.
J29/1866/2011
EUID
ROONRC.J29/1866/2011
Cod CAEN principal
2454 - Turnarea altor metale neferoase
Data înființării
21 decembrie 2011
Vechime
14 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 143, Sat Poiana Câmpina Com. Poiana Câmpina, Jud. Prahova, 107425

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TUDOR••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+43,7% față de 2024

835.360 RON

2024: 581.443 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 255.454 RONAnul 2017: 200.034 RONAnul 2018: 320.579 RONAnul 2019: 463.159 RONAnul 2020: 486.262 RONAnul 2021: 423.607 RONAnul 2022: 572.858 RONAnul 2023: 343.176 RONAnul 2024: 581.443 RONAnul 2025: 835.360 RON

Profit net 2025

+815,2% față de 2024

55.506 RON

2024: 6.065 RON

-150k-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -19.598 RONAnul 2017: -34.037 RONAnul 2018: 4.563 RONAnul 2019: 80.757 RONAnul 2020: 73.474 RONAnul 2021: -66.675 RONAnul 2022: 7.633 RONAnul 2023: -109.342 RONAnul 2024: 6.065 RONAnul 2025: 55.506 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    835 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    581 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    343 mii lei
    Profit net
    -109 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    573 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    424 mii lei
    Profit net
    -67 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    486 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    463 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    321 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    255 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,6%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,89Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 89% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
87%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

87% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/1866/2011, sub denumirea NEFALI METALSERV SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NEFALI METALSERV S.R.L.

Este NEFALI METALSERV S.R.L. activă?

Da. NEFALI METALSERV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NEFALI METALSERV S.R.L.?

Cifra de afaceri a NEFALI METALSERV S.R.L. în 2025 a fost de 835.360 lei, în creștere cu 44% față de 2024.

Ce profit a avut NEFALI METALSERV S.R.L. în 2025?

În 2025, NEFALI METALSERV S.R.L. a înregistrat un profit net de 55.506 lei.

Ce activitate are NEFALI METALSERV S.R.L.?

Activitatea principală a NEFALI METALSERV S.R.L. este Turnarea altor metale neferoase (CAEN 2454).

Unde are sediul NEFALI METALSERV S.R.L.?

NEFALI METALSERV S.R.L. are sediul social la adresa Nr. 143, Sat Poiana Câmpina Com. Poiana Câmpina, Jud. Prahova, 107425.

NEFALI METALSERV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. NEFALI METALSERV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

NEFALI METALSERV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NEFALI METALSERV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NEFALI METALSERV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].