RadiatăSRL

NECSI SRL

Bld. Ştefan cel Mare şi Sfânt Nr. 8, Sc. B, Et. 2, Ap. 9, Mun. Iaşi, Jud. Iaşi, 700063

CAEN 4719: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CUI
1973266
Reg. Com.
J22/1284/1992
Înființată
15 mai 1992
Vechime
34 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2024
28 mii lei
Profit net 2024
8 mii lei
Angajați 2024
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 08.04.2026

Rezumat

Pe scurt

NECSI SRL (CUI 1973266) a fost o societate cu răspundere limitată din Iași, înființată în 1992 și radiată în 2026. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 28.119 lei (+8% față de 2023) și un profit net de 8.041 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1973266
Nr. Reg. Com.
J22/1284/1992
EUID
ROONRC.J22/1284/1992
Cod CAEN principal
4719 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
15 mai 1992
Vechime
34 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Ştefan cel Mare şi Sfânt Nr. 8, Sc. B, Et. 2, Ap. 9, Mun. Iaşi, Jud. Iaşi, 700063

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DUMIT••• NECU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+8,0% față de 2023

28.119 RON

2023: 26.045 RON

010k20k30k40k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 32.171 RONAnul 2016: 32.557 RONAnul 2017: 31.913 RONAnul 2018: 33.818 RONAnul 2019: 31.360 RONAnul 2020: 22.451 RONAnul 2021: 17.479 RONAnul 2022: 23.757 RONAnul 2023: 26.045 RONAnul 2024: 28.119 RON

Profit net 2024

-0,0% față de 2023

8.041 RON

2023: 8.043 RON

05k10k15k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 8.126 RONAnul 2016: 9.604 RONAnul 2017: 12.592 RONAnul 2018: 12.800 RONAnul 2019: 11.255 RONAnul 2020: 7.096 RONAnul 2021: 5.879 RONAnul 2022: 8.846 RONAnul 2023: 8.043 RONAnul 2024: 8.041 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
29%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
37,26Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 37,26 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,7%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

2,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1992 - 2009)
  1. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/1284/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NECSI SRL

Este NECSI SRL activă?

Nu. NECSI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a NECSI SRL?

Cifra de afaceri a NECSI SRL în 2024 a fost de 28.119 lei, în creștere cu 8% față de 2023.

Ce profit a avut NECSI SRL în 2024?

În 2024, NECSI SRL a înregistrat un profit net de 8.041 lei.

Ce activitate avea NECSI SRL?

Activitatea principală a NECSI SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).

Unde avea sediul NECSI SRL?

NECSI SRL avea sediul social la adresa Bld. Ștefan cel Mare și Sfânt Nr. 8, Sc. B, Et. 2, Ap. 9, Mun. Iași, Jud. Iași, 700063.

NECSI SRL are datorii la ANAF?

Nu. NECSI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NECSI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].