NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 09.12.2024
Cireşului Nr. 4, Sat Tămăşeni, Comuna Tămăşeni, Jud. Neamţ 4391, Activități de zidărie

Prezentare

Pe scurt

NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 51009071) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Tămășeni, Comuna Tămășeni, județul Neamț, înființată în 2024. Activitatea principală este Activități de zidărie (CAEN 4391).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 218.444 lei (+643% față de 2024) și un profit net de 48.319 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
218,4 miilei
+642,7%, față de 2024
Profit net 2025
48,3 miilei
+68,3%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
22,1%
Capital social
200lei
Vechime
1an

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2024-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
202429.412 lei
2025218.444 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024
Cifra de afaceri218.44429.412
Profit net48.31928.702
Număr mediu de angajați11
Active imobilizate--
Active circulante127.32737.177
Stocuri22.812-
Creanțe104.08435.065
Datorii77.1718.275
Capitaluri proprii50.15628.902
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
22% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,65 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,65 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
61% Față de anul anterior: în creștere

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 09.12.2024

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
51009071
Nr. Reg. Com.
J2024047653007
EUID
ROONRC.J2024047653007
Cod CAEN principal
4391, Activități de zidărie
Data înființării
9 decembrie 2024
Vechime
1 an, 10 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Cireşului Nr. 4, Sat Tămăşeni, Comuna Tămăşeni, Jud. Neamţ
Domiciliu fiscal
Fdt. Cireşului Nr. 4, Sat Tămăşeni Com. Tămăşeni, Jud. Neamţ

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0768••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • M••• LAUREN•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J2024047653007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L.

Este NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 218.444 lei, în creștere cu 643% față de 2024.

Ce profit a avut NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 48.319 lei.

Ce activitate are NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. este Activități de zidărie (CAEN 4391).

Unde are sediul NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L.?

NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Cireșului Nr. 4, Sat Tămășeni, Comuna Tămășeni, Jud. Neamț.

NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NCV LAUR CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].