RadiatăSRL

NCTEC SRL

Str. Breslelor Nr. 16, Ap. 15, Mun. Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita, 535600

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
6415740
Reg. Com.
J19/992/1994
Înființată
9 noiembrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2021
25 mii lei
Profit net 2021
20 mii lei
Angajați 2021
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 10.01.2023

Rezumat

Pe scurt

NCTEC SRL (CUI 6415740) a fost o societate cu răspundere limitată din Odorheiu Secuiesc, județul Harghita, înființată în 1994 și radiată în 2023. Activitatea principală era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 25.323 lei (-8% față de 2020) și un profit net de 19.716 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6415740
Nr. Reg. Com.
J19/992/1994
EUID
ROONRC.J19/992/1994
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
9 noiembrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Breslelor Nr. 16, Ap. 15, Mun. Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita, 535600

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TO••• JOZ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-8,0% față de 2020

25.323 RON

2020: 27.512 RON

050k100k150k200k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 129.936 RONAnul 2013: 160.946 RONAnul 2014: 180.563 RONAnul 2015: 65.695 RONAnul 2016: 121.354 RONAnul 2017: 5.547 RONAnul 2018: 10.198 RONAnul 2019: 20.862 RONAnul 2020: 27.512 RONAnul 2021: 25.323 RON

Profit net 2021

-7,4% față de 2020

19.716 RON

2020: 21.303 RON

050k100k150k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 80.452 RONAnul 2013: 78.868 RONAnul 2014: 108.924 RONAnul 2015: 2 RONAnul 2016: 61.022 RONAnul 2017: 2 RONAnul 2018: 5.974 RONAnul 2019: 13.077 RONAnul 2020: 21.303 RONAnul 2021: 19.716 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    2
  • 2013

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    79 mii lei
    Angajați
    3
  • 2012

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăBun
78%Față de anul anterior: stabil
20172018201920202021

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 77,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
7,41Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1994 - 2010)
  1. 2010

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 1994

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Harghita cu nr. J19/992/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NCTEC SRL

Este NCTEC SRL activă?

Nu. NCTEC SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a NCTEC SRL?

Cifra de afaceri a NCTEC SRL în 2021 a fost de 25.323 lei, în scădere cu 8% față de 2020.

Ce profit a avut NCTEC SRL în 2021?

În 2021, NCTEC SRL a înregistrat un profit net de 19.716 lei.

Ce activitate avea NCTEC SRL?

Activitatea principală a NCTEC SRL era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde avea sediul NCTEC SRL?

NCTEC SRL avea sediul social la adresa Str. Breslelor Nr. 16, Ap. 15, Mun. Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita, 535600.

NCTEC SRL are datorii la ANAF?

Nu. NCTEC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NCTEC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].