ActivăSA

NATSEB C.C. S.A.

Şos. Cristianului Nr. 18, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 16

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
32999630
Reg. Com.
J2014000529085
Înființată
31 martie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
1,7 mil. lei
Profit net 2025
288 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.03.2014

Rezumat

Pe scurt

NATSEB C.C. S.A. (CUI 32999630) este o societate pe acțiuni activă din Brașov, înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,73 mil. lei (-10% față de 2024) și un profit net de 287.709 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32999630
Nr. Reg. Com.
J2014000529085
EUID
ROONRC.J2014000529085
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
31 martie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Formă juridică
SA
Adresă sediu
Şos. Cristianului Nr. 18, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 16

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CH••• COR••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,3% față de 2024

1.730.980 RON

2024: 1.929.511 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 365.639 RONAnul 2017: 701.415 RONAnul 2018: 784.014 RONAnul 2019: 1.158.810 RONAnul 2020: 868.984 RONAnul 2021: 1.892.483 RONAnul 2022: 1.165.025 RONAnul 2023: 735.308 RONAnul 2024: 1.929.511 RONAnul 2025: 1.730.980 RON

Profit net 2025

+446,0% față de 2024

287.709 RON

2024: 52.691 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 19.543 RONAnul 2017: 123.581 RONAnul 2018: 20.604 RONAnul 2019: 172.198 RONAnul 2020: 19.924 RONAnul 2021: 219.242 RONAnul 2022: 194.179 RONAnul 2023: 91.806 RONAnul 2024: 52.691 RONAnul 2025: 287.709 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    288 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    735 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    194 mii lei
    Angajați
    8
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    219 mii lei
    Angajați
    11
  • 2020

    Cifra de afaceri
    869 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    172 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    784 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    701 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    366 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,74Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,74 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
57%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

57% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/529/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NATSEB C.C. S.A.

Este NATSEB C.C. S.A. activă?

Da. NATSEB C.C. S.A. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NATSEB C.C. S.A.?

Cifra de afaceri a NATSEB C.C. S.A. în 2025 a fost de 1.730.980 lei (1,73 mil. lei), în scădere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut NATSEB C.C. S.A. în 2025?

În 2025, NATSEB C.C. S.A. a înregistrat un profit net de 287.709 lei.

Ce activitate are NATSEB C.C. S.A.?

Activitatea principală a NATSEB C.C. S.A. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul NATSEB C.C. S.A.?

NATSEB C.C. S.A. are sediul social la adresa Șos. Cristianului Nr. 18, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 16.

NATSEB C.C. S.A. este plătitoare de TVA?

Da. NATSEB C.C. S.A. este înregistrată în scopuri de TVA.

NATSEB C.C. S.A. are datorii la ANAF?

Nu. NATSEB C.C. S.A. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NATSEB C.C. S.A.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].