Marjă netă
SlabFirma a pierdut 7,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NASTIMARI SRL (CUI 37229330) este o societate cu răspundere limitată activă din Huși, județul Vaslui, înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea încălțămintei (CAEN 1520).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 351.440 lei (-85% față de 2024) și o pierdere netă de 24.882 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 59.169 lei |
| 2018 | 1.321.315 lei |
| 2019 | 2.019.172 lei |
| 2020 | 2.073.727 lei |
| 2021 | 2.289.302 lei |
| 2022 | 1.416.021 lei |
| 2023 | 951.865 lei |
| 2024 | 2.292.780 lei |
| 2025 | 351.440 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 351.440 | 2.292.780 | 951.865 | 1.416.021 | 2.289.302 | 2.073.727 | 2.019.172 | 1.321.315 | 59.169 |
| Profit net | -24.882 | 1.196.610 | 190.061 | 254.016 | 567.023 | 1.118.712 | 1.564.498 | 341.461 | -7.748 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 11 | 17 | 21 | 32 | 49 | 30 | 8 |
| Active imobilizate | 1.470.005 | 862.361 | 732.279 | 166.090 | 200.381 | 231.114 | 249.389 | 298.402 | - |
| Active circulante | 1.515.513 | 2.845.910 | 1.955.210 | 1.941.358 | 2.134.517 | 1.100.437 | 1.419.840 | 614.645 | 47.953 |
| Stocuri | 34.655 | 34.655 | 73.984 | 75.707 | 68.430 | 4.202 | - | - | - |
| Creanțe | 1.480.304 | 1.883.663 | 1.862.769 | 1.860.611 | 697.950 | 586.923 | 548.864 | 336.429 | 46.569 |
| Datorii | 2.947.800 | 2.511.384 | 2.243.212 | 1.853.232 | 1.766.700 | 1.025.375 | 612.923 | 579.134 | 55.501 |
| Capitaluri proprii | 37.718 | 1.196.887 | 444.277 | 254.216 | 568.198 | 306.176 | 1.056.306 | 333.913 | -7.548 |
Firma a pierdut 7,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 51% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NASTIMARI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NASTIMARI SRL în 2025 a fost de 351.440 lei, în scădere cu 85% față de 2024.
În 2025, NASTIMARI SRL a înregistrat o pierdere netă de 24.882 lei.
Activitatea principală a NASTIMARI SRL este Fabricarea încălțămintei (CAEN 1520).
NASTIMARI SRL are sediul social la adresa AL. I. CUZA Nr. 156-B, Municipiul Huși, Jud. Vaslui, 735100.
Nu. NASTIMARI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. NASTIMARI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].