NARADA EDU SRL Radiată SRL

Înființată 20.06.2017
IOVIŢA Nr. 23-27, Et. 6, Ap. 24, camera 6, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 50686 8559, Alte forme de învățământ n.c.a.

Prezentare

Pe scurt

NARADA EDU SRL (CUI 37792473) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 5), înființată în 2017 și radiată în 2024. Activitatea principală era Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 595.000 lei (+0,6% față de 2022) și un profit net de 545.494 lei, cu 1 angajat.

Cifra de afaceri 2023
595 miilei
+0,6%, față de 2022
Profit net 2023
545,5 miilei
+6,8%, față de 2022
Angajați 2023
1
Marjă netă
91,7%
Capital social
1.000lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2023
Cifra de afaceri
AnValoare
20170 lei
20185.230 lei
2019140 lei
20200 lei
2021200.000 lei
2022591.200 lei
2023595.000 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2023202220212020201920182017
Cifra de afaceri595.000591.200200.00001405.2300
Profit net545.494510.887197.31855.373-43.411-226.036-56.132
Număr mediu de angajați1---011
Active imobilizate37.66937.66937.66951.64867.70283.9183.656
Active circulante545.458519.22140.70831.61827.96216.15137.272
Stocuri6.6216.62121.01821.01921.01921.019-
Creanțe334.423380.4507320306279-
Datorii36.433117.890150.265352.472420.243381.70396.060
Capitaluri proprii546.694439.000-71.888-269.206-324.579-281.168-55.132
Ultimul bilanț: 2023. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2023

Marjă netă

Bun
92% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 91,7 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
14,97 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,97 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
6,2% Față de anul anterior: în scădere

6,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 21.08.2024

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37792473
Nr. Reg. Com.
J40/9666/2017
EUID
ROONRC.J40/9666/2017
Cod CAEN principal
8559, Alte forme de învățământ n.c.a.
Data înființării
20 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
1.000 lei (bilanț 2023)
Adresă sediu
IOVIŢA Nr. 23-27, Et. 6, Ap. 24, camera 6, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 50686
Domiciliu fiscal
Str. Ioviţa Nr. 23-27, camera 6, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 50686

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • ENA••• ALEXAN••• DAN•••Administrator, România
  • MUNTE••• AN••• GEORGI•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare ONRC
  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  3. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2023
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2022
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/9666/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre NARADA EDU SRL

Este NARADA EDU SRL activă?

Nu. NARADA EDU SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.

Care este cifra de afaceri a NARADA EDU SRL?

Cifra de afaceri a NARADA EDU SRL în 2023 a fost de 595.000 lei, în creștere cu 0,6% față de 2022.

Ce profit a avut NARADA EDU SRL în 2023?

În 2023, NARADA EDU SRL a înregistrat un profit net de 545.494 lei.

Câți angajați avea NARADA EDU SRL?

Conform bilanțului pe 2023, NARADA EDU SRL a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea NARADA EDU SRL?

Activitatea principală a NARADA EDU SRL era Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Unde avea sediul NARADA EDU SRL?

NARADA EDU SRL avea sediul social la adresa IOVIȚA Nr. 23-27, Et. 6, Ap. 24, camera 6, București Sectorul 5, Jud. București, 50686.

NARADA EDU SRL are datorii la ANAF?

Nu. NARADA EDU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NARADA EDU SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].