Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NAR TRANS IN-EU SRL (CUI 35289409) este o societate cu răspundere limitată activă din Sântana, județul Arad, înființată în 2015. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,46 mil. lei (+5,4% față de 2024) și un profit net de 152.216 lei, cu 7 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 52.190 lei |
| 2017 | 45.295 lei |
| 2018 | 62.430 lei |
| 2019 | 628.172 lei |
| 2020 | 550.356 lei |
| 2021 | 948.407 lei |
| 2022 | 1.116.844 lei |
| 2023 | 1.416.173 lei |
| 2024 | 1.390.191 lei |
| 2025 | 1.464.762 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.464.762 | 1.390.191 | 1.416.173 | 1.116.844 | 948.407 | 550.356 | 628.172 | 62.430 | 45.295 | 52.190 |
| Profit net | 152.216 | 250.089 | 408.347 | 267.223 | 318.435 | 141.981 | 89.733 | -26.920 | 45.334 | 3.811 |
| Număr mediu de angajați | 7 | 7 | 8 | 8 | 6 | 6 | 5 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | 847.342 | 602.584 | 382.801 | 260.286 | 134.246 | 107.812 | 107.339 | 66.257 | 13.100 | 46.918 |
| Active circulante | 88.996 | 142.264 | 76.400 | 87.862 | 295.438 | 179.103 | 31.463 | 8.493 | 36.928 | 10.308 |
| Stocuri | 4.170 | 6.590 | 1.139 | 2.423 | 2.825 | 9.897 | 4.383 | 1.262 | - | - |
| Creanțe | 38.516 | 69.712 | 20.302 | 24.442 | 26.488 | 17.598 | 12.780 | 1.659 | 5.003 | 6.581 |
| Datorii | 230.486 | 86.212 | 50.654 | 80.725 | 16.823 | 32.776 | 26.644 | 52.325 | 683 | 53.215 |
| Capitaluri proprii | 705.852 | 658.636 | 408.547 | 267.423 | 318.635 | 254.139 | 112.158 | 22.425 | 49.345 | 4.011 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 39% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NAR TRANS IN-EU SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NAR TRANS IN-EU SRL în 2025 a fost de 1.464.762 lei (1,46 mil. lei), în creștere cu 5,4% față de 2024.
În 2025, NAR TRANS IN-EU SRL a înregistrat un profit net de 152.216 lei.
Activitatea principală a NAR TRANS IN-EU SRL este Restaurante (CAEN 5611).
NAR TRANS IN-EU SRL are sediul social la adresa SÎNTANA Nr. F.N., Cărămidărie, Oraș Sântana, Jud. Arad, 317280.
Da. NAR TRANS IN-EU SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. NAR TRANS IN-EU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].