RadiatăSRL

NAPOCA BRANCH SRL

Str. Zorilor Nr. 15, Et. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
33346788
Reg. Com.
J12/2084/2014
Înființată
3 iulie 2014
Vechime
12 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2019
47 mii lei
Profit net 2019
2,2 mil. lei
Angajați 2019
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 14.04.2020

Rezumat

Pe scurt

NAPOCA BRANCH SRL (CUI 33346788) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014 și radiată în 2020. Activitatea principală era închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 46.557 lei (-64% față de 2018) și un profit net de 2,21 mil. lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33346788
Nr. Reg. Com.
J12/2084/2014
EUID
ROONRC.J12/2084/2014
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
3 iulie 2014
Vechime
12 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zorilor Nr. 15, Et. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PE••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

-64,2% față de 2018

46.557 RON

2018: 129.868 RON

050k100k150k201420152016201720182019Anul 2014: 88.977 RONAnul 2015: 123.596 RONAnul 2016: 118.923 RONAnul 2017: 108.060 RONAnul 2018: 129.868 RONAnul 2019: 46.557 RON

Profit net 2019

+3258,6% față de 2018

2.213.929 RON

2018: -70.091 RON

-1 mil01 mil2 mil3 mil201420152016201720182019Anul 2014: 889 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: -2.943 RONAnul 2017: 14.012 RONAnul 2018: -70.091 RONAnul 2019: 2.213.929 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    2,2 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    -70 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    889 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
4.755%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4.755,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,61Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,61 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
22%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

22% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2014 - 2018)
  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2084/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NAPOCA BRANCH SRL

Este NAPOCA BRANCH SRL activă?

Nu. NAPOCA BRANCH SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Care este cifra de afaceri a NAPOCA BRANCH SRL?

Cifra de afaceri a NAPOCA BRANCH SRL în 2019 a fost de 46.557 lei, în scădere cu 64% față de 2018.

Ce profit a avut NAPOCA BRANCH SRL în 2019?

În 2019, NAPOCA BRANCH SRL a înregistrat un profit net de 2,21 mil. lei (2.213.929 lei).

Câți angajați avea NAPOCA BRANCH SRL?

Conform bilanțului pe 2019, NAPOCA BRANCH SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2018).

Ce activitate avea NAPOCA BRANCH SRL?

Activitatea principală a NAPOCA BRANCH SRL era închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde avea sediul NAPOCA BRANCH SRL?

NAPOCA BRANCH SRL avea sediul social la adresa Str. Zorilor Nr. 15, Et. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335.

NAPOCA BRANCH SRL are datorii la ANAF?

Nu. NAPOCA BRANCH SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NAPOCA BRANCH SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].