ActivăSRL

NANU CONSTRUCT SRL

Aleea Podei Nr. 15, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601110

CAEN 2752: Fabricarea de echipamente casnice neelectrice

CUI
22351886
Reg. Com.
J04/1531/2007
Înființată
3 septembrie 2007
Vechime
19 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
676 mii lei
Profit net 2025
37 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.09.2007

Rezumat

Pe scurt

NANU CONSTRUCT SRL (CUI 22351886) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2007. Activitatea principală este Fabricarea de echipamente casnice neelectrice (CAEN 2752).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 676.341 lei (+0,3% față de 2024) și un profit net de 37.050 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22351886
Nr. Reg. Com.
J04/1531/2007
EUID
ROONRC.J04/1531/2007
Cod CAEN principal
2752 - Fabricarea de echipamente casnice neelectrice
Data înființării
3 septembrie 2007
Vechime
19 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Podei Nr. 15, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601110

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ARVI••• MI••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,3% față de 2024

676.341 RON

2024: 674.631 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 96.934 RONAnul 2017: 338.926 RONAnul 2018: 380.181 RONAnul 2019: 463.468 RONAnul 2020: 505.072 RONAnul 2021: 730.436 RONAnul 2022: 1.232.272 RONAnul 2023: 828.598 RONAnul 2024: 674.631 RONAnul 2025: 676.341 RON

Profit net 2025

+106,1% față de 2024

37.050 RON

2024: 17.975 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -31.024 RONAnul 2017: 4.184 RONAnul 2018: 12.461 RONAnul 2019: 18.496 RONAnul 2020: 76.670 RONAnul 2021: 105.111 RONAnul 2022: 105.357 RONAnul 2023: 10.135 RONAnul 2024: 17.975 RONAnul 2025: 37.050 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    676 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    675 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    829 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    730 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    505 mii lei
    Profit net
    77 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    463 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    380 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    339 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,54Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,54 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
31%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

31% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1531/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NANU CONSTRUCT SRL

Este NANU CONSTRUCT SRL activă?

Da. NANU CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NANU CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a NANU CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 676.341 lei, în creștere cu 0,3% față de 2024.

Ce profit a avut NANU CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, NANU CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 37.050 lei.

Ce activitate are NANU CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a NANU CONSTRUCT SRL este Fabricarea de echipamente casnice neelectrice (CAEN 2752).

Unde are sediul NANU CONSTRUCT SRL?

NANU CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Aleea Podei Nr. 15, Mun. Onești, Jud. Bacău, 601110.

NANU CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. NANU CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

NANU CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. NANU CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NANU CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].