Marjă netă
SlabFirma a pierdut 17,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NANEXIM SRL (CUI 11234260) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 1998. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,06 mil. lei (-32% față de 2024) și o pierdere netă de 187.754 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.208.084 lei |
| 2017 | 1.747.278 lei |
| 2018 | 1.619.054 lei |
| 2019 | 2.006.280 lei |
| 2020 | 1.683.736 lei |
| 2021 | 1.770.758 lei |
| 2022 | 1.885.860 lei |
| 2023 | 1.943.771 lei |
| 2024 | 1.551.695 lei |
| 2025 | 1.056.120 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.056.120 | 1.551.695 | 1.943.771 | 1.885.860 | 1.770.758 | 1.683.736 | 2.006.280 | 1.619.054 | 1.747.278 | 1.208.084 |
| Profit net | -187.754 | 91.374 | 414.982 | 361.601 | 309.955 | 119.696 | 375.721 | 207.989 | 217.191 | 83.597 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Active imobilizate | 953.581 | 1.276.962 | 888.907 | 932.301 | 959.853 | 585.761 | 623.951 | 427.838 | 408.923 | 421.018 |
| Active circulante | 1.592.665 | 1.490.840 | 1.922.933 | 1.538.018 | 1.337.367 | 1.202.297 | 1.209.626 | 1.154.912 | 1.064.702 | 1.083.526 |
| Stocuri | 765.997 | 902.042 | 951.367 | 778.826 | 642.163 | 552.497 | 565.282 | 514.902 | 445.735 | 459.417 |
| Creanțe | 591.185 | 581.627 | 826.084 | 733.561 | 656.191 | 568.345 | 616.833 | 574.477 | 580.321 | 550.880 |
| Datorii | 547.367 | 558.947 | 570.646 | 627.350 | 661.493 | 446.496 | 523.911 | 416.405 | 511.669 | 633.779 |
| Capitaluri proprii | 1.998.879 | 2.208.855 | 2.241.194 | 1.842.969 | 1.635.727 | 1.341.562 | 1.309.666 | 1.166.345 | 961.956 | 870.765 |
Firma a pierdut 17,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,91 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NANEXIM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NANEXIM SRL în 2025 a fost de 1.056.120 lei (1,06 mil. lei), în scădere cu 32% față de 2024.
În 2025, NANEXIM SRL a înregistrat o pierdere netă de 187.754 lei.
Activitatea principală a NANEXIM SRL este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).
NANEXIM SRL are sediul social la adresa SĂRMAȘ Nr. 13C, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj.
Da. NANEXIM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. NANEXIM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].