RadiatăSRL

NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D

Str. Observatorului Nr. 19, Bl. T2, Ap. 56, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400500

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
34101948
Reg. Com.
J12/420/2015
Înființată
13 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Profit net 2021
-39 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.11.2022

Rezumat

Pe scurt

NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D (CUI 34101948) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015 și radiată în 2022. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2021, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 39.471 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34101948
Nr. Reg. Com.
J12/420/2015
EUID
ROONRC.J12/420/2015
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
13 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Observatorului Nr. 19, Bl. T2, Ap. 56, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400500

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NE••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-

050k100k150k200k2015201620172018201920202021Anul 2015: 2.582 RONAnul 2016: 199.930 RONAnul 2017: 95.000 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RON

Profit net 2021

-39.471 RON

2020: 0 RON

-400k-200k0200k2015201620172018201920202021Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 181.542 RONAnul 2017: -325.927 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: -39.471 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    -326 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    182 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,00Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
100%Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Pierdere, la data de 31.12.2018, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant.

  2. 2022

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2019

    Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2018, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  6. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2015 - 2016)
  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/420/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D

Este NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D activă?

Nu. NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.

Ce profit a avut NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D în 2021?

În 2021, NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D a înregistrat o pierdere netă de 39.471 lei.

Ce activitate avea NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D?

Activitatea principală a NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D?

NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D avea sediul social la adresa Str. Observatorului Nr. 19, Bl. T2, Ap. 56, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400500.

NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D are datorii la ANAF?

Nu. NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NAIRDANIC CONSTRUCT SRL-D

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].