Marjă netă
SlabFirma a pierdut 6,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NAGY CT SRL (CUI 17062520) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Miheșu de Cîmpie, Comuna Miheșu de Cîmpie, județul Mureș, înființată în 2004. Activitatea principală este Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN 1091).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 261.790 lei (-47% față de 2024) și o pierdere netă de 16.504 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 252.761 lei |
| 2017 | 248.882 lei |
| 2018 | 248.929 lei |
| 2019 | 380.887 lei |
| 2020 | 380.721 lei |
| 2021 | 538.749 lei |
| 2022 | 481.258 lei |
| 2023 | 568.031 lei |
| 2024 | 498.439 lei |
| 2025 | 261.790 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 261.790 | 498.439 | 568.031 | 481.258 | 538.749 | 380.721 | 380.887 | 248.929 | 248.882 | 252.761 |
| Profit net | -16.504 | 36.137 | 139.128 | 155.439 | 196.775 | 176.696 | 141.522 | 120.883 | 105.338 | 111.374 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | -1 | - | - | - | - |
| Active circulante | 158.107 | 125.940 | 231.633 | 219.943 | 790.545 | 582.714 | 412.748 | 263.493 | 131.540 | 148.761 |
| Stocuri | 132.219 | 84.434 | 175.633 | 150.839 | 58.411 | 15.935 | 31.348 | 95.352 | 78.004 | 46.695 |
| Creanțe | 13.055 | 17.568 | 49.878 | 50.047 | 39.002 | 29.398 | 22.403 | 22.786 | 10.936 | 8.368 |
| Datorii | 139.839 | 89.399 | 75.426 | 73.123 | 40.749 | 28.652 | 35.383 | 27.650 | 16.580 | 39.139 |
| Capitaluri proprii | 20.037 | 36.541 | 175.404 | 156.276 | 750.837 | 554.061 | 377.365 | 235.843 | 114.960 | 109.622 |
Firma a pierdut 6,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,13 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
87% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NAGY CT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NAGY CT SRL în 2025 a fost de 261.790 lei, în scădere cu 47% față de 2024.
În 2025, NAGY CT SRL a înregistrat o pierdere netă de 16.504 lei.
Activitatea principală a NAGY CT SRL este Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN 1091).
NAGY CT SRL are sediul social la adresa Str. 1 DECEMBRIE 1918 Nr. 66, Sat Miheșu de Cîmpie, Comuna Miheșu de Cîmpie, Jud. Mureș, 4382.
Da. NAGY CT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. NAGY CT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].