ActivăSRL

MVM SOLUTION SRL

Str. Observatorului Nr. 109, Bl. O3, Sc. 1, Et. 2, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4616: Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CUI
35097322
Reg. Com.
J2015003058121
Înființată
7 octombrie 2015
Vechime
11 ani
Cifra de afaceri 2025
66 mii lei
Profit net 2025
-29 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.10.2015

Rezumat

Pe scurt

MVM SOLUTION SRL (CUI 35097322) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN 4616).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 65.849 lei (-79% față de 2024) și o pierdere netă de 29.437 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35097322
Nr. Reg. Com.
J2015003058121
EUID
ROONRC.J12/3058/2015
Cod CAEN principal
4616 - Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
Data înființării
7 octombrie 2015
Vechime
11 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Observatorului Nr. 109, Bl. O3, Sc. 1, Et. 2, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MĂRINCE••• DO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-78,6% față de 2024

65.849 RON

2024: 308.365 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 127.308 RONAnul 2017: 152.979 RONAnul 2018: 236.129 RONAnul 2019: 119.457 RONAnul 2020: 24.250 RONAnul 2021: 93.265 RONAnul 2022: 194.307 RONAnul 2023: 346.447 RONAnul 2024: 308.365 RONAnul 2025: 65.849 RON

Profit net 2025

+33,2% față de 2024

-29.437 RON

2024: -44.091 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 105.371 RONAnul 2017: 128.871 RONAnul 2018: 154.288 RONAnul 2019: 73.677 RONAnul 2020: -18.986 RONAnul 2021: 5.683 RONAnul 2022: 109.107 RONAnul 2023: 14.143 RONAnul 2024: -44.091 RONAnul 2025: -29.437 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    308 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    346 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    194 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    236 mii lei
    Profit net
    154 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-45%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 44,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,28Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,28 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
78%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3058/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MVM SOLUTION SRL

Este MVM SOLUTION SRL activă?

Da. MVM SOLUTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MVM SOLUTION SRL?

Cifra de afaceri a MVM SOLUTION SRL în 2025 a fost de 65.849 lei, în scădere cu 79% față de 2024.

Ce profit a avut MVM SOLUTION SRL în 2025?

În 2025, MVM SOLUTION SRL a înregistrat o pierdere netă de 29.437 lei.

Ce activitate are MVM SOLUTION SRL?

Activitatea principală a MVM SOLUTION SRL este Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN 4616).

Unde are sediul MVM SOLUTION SRL?

MVM SOLUTION SRL are sediul social la adresa Str. Observatorului Nr. 109, Bl. O3, Sc. 1, Et. 2, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

MVM SOLUTION SRL este plătitoare de TVA?

Da. MVM SOLUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MVM SOLUTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. MVM SOLUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MVM SOLUTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].