ActivăSRL

MVF SEDACLIN SRL

Str. Arinilor Nr. 24, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400568

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
35664583
Reg. Com.
J2016000659126
Înființată
17 februarie 2016
Vechime
10 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
353 mii lei
Profit net 2025
279 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.02.2016

Rezumat

Pe scurt

MVF SEDACLIN SRL (CUI 35664583) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 352.830 lei (-19% față de 2024) și un profit net de 279.041 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35664583
Nr. Reg. Com.
J2016000659126
EUID
ROONRC.J2016000659126
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
17 februarie 2016
Vechime
10 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Arinilor Nr. 24, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400568

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MO••• VICEN••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-19,3% față de 2024

352.830 RON

2024: 437.265 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 40.289 RONAnul 2017: 44.253 RONAnul 2018: 7.815 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 57.500 RONAnul 2023: 230.404 RONAnul 2024: 437.265 RONAnul 2025: 352.830 RON

Profit net 2025

-20,7% față de 2024

279.041 RON

2024: 352.086 RON

-100k0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 25.172 RONAnul 2017: 24.779 RONAnul 2018: -3.853 RONAnul 2019: -1.269 RONAnul 2020: -360 RONAnul 2021: -360 RONAnul 2022: 48.402 RONAnul 2023: 175.913 RONAnul 2024: 352.086 RONAnul 2025: 279.041 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    353 mii lei
    Profit net
    279 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    437 mii lei
    Profit net
    352 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    176 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -360 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -360 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
79%Față de anul anterior: stabil
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
22,88Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 22,88 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

3,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/659/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MVF SEDACLIN SRL

Este MVF SEDACLIN SRL activă?

Da. MVF SEDACLIN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MVF SEDACLIN SRL?

Cifra de afaceri a MVF SEDACLIN SRL în 2025 a fost de 352.830 lei, în scădere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut MVF SEDACLIN SRL în 2025?

În 2025, MVF SEDACLIN SRL a înregistrat un profit net de 279.041 lei.

Ce activitate are MVF SEDACLIN SRL?

Activitatea principală a MVF SEDACLIN SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul MVF SEDACLIN SRL?

MVF SEDACLIN SRL are sediul social la adresa Str. Arinilor Nr. 24, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400568.

MVF SEDACLIN SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MVF SEDACLIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MVF SEDACLIN SRL are datorii la ANAF?

Nu. MVF SEDACLIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MVF SEDACLIN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].