RadiatăSRL

MVA SQUEEZED S.R.L.

Bld. Tomis Nr. 307, Bl. 39, Et. 8, Ap. 34, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa, 900497

CAEN 4781: Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CUI
37820166
Reg. Com.
J13/1394/2020
Înființată
22 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2022
1,2 mil. lei
Profit net 2022
329 mii lei
Angajați 2022
11

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 20.02.2025

Rezumat

Pe scurt

MVA SQUEEZED S.R.L. (CUI 37820166) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 2017 și radiată în 2025. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN 4781).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 1,2 mil. lei (-1,8% față de 2021) și un profit net de 328.973 lei, cu 11 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37820166
Nr. Reg. Com.
J13/1394/2020
EUID
ROONRC.J13/1394/2020
Cod CAEN principal
4781 - Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
Data înființării
22 iunie 2017
Înmatricularea actuală
18 iunie 2020
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Tomis Nr. 307, Bl. 39, Et. 8, Ap. 34, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa, 900497

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • EVDOC••• MARI••• C.I•••
  • NE••• SIM••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-1,8% față de 2021

1.204.073 RON

2021: 1.226.133 RON

0500k1 mil2 mil201720182019202020212022Anul 2017: 30.003 RONAnul 2018: 260.225 RONAnul 2019: 160.190 RONAnul 2020: 332.245 RONAnul 2021: 1.226.133 RONAnul 2022: 1.204.073 RON

Profit net 2022

+39,1% față de 2021

328.973 RON

2021: 236.545 RON

-200k0200k400k201720182019202020212022Anul 2017: -13.572 RONAnul 2018: 30.277 RONAnul 2019: 33.087 RONAnul 2020: -116.983 RONAnul 2021: 236.545 RONAnul 2022: 328.973 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    329 mii lei
    Angajați
    11
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    237 mii lei
    Angajați
    9
  • 2020

    Cifra de afaceri
    332 mii lei
    Profit net
    -117 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    260 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
27%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,92Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,92 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
49%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2023

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  5. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  6. 2022

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

Vezi toată cronologia (6 evenimente în plus, 2017 - 2022)
  1. 2022

    Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Mutarea sediului în alt județ

    Brașov → Constanța. Nr. Reg. Com. nou: J13/1394/2020.

  6. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1712/2017, sub denumirea MVA SQUEEZED SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MVA SQUEEZED S.R.L.

Este MVA SQUEEZED S.R.L. activă?

Nu. MVA SQUEEZED S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a MVA SQUEEZED S.R.L.?

Cifra de afaceri a MVA SQUEEZED S.R.L. în 2022 a fost de 1.204.073 lei (1,2 mil. lei), în scădere cu 1,8% față de 2021.

Ce profit a avut MVA SQUEEZED S.R.L. în 2022?

În 2022, MVA SQUEEZED S.R.L. a înregistrat un profit net de 328.973 lei.

Câți angajați avea MVA SQUEEZED S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2022, MVA SQUEEZED S.R.L. a avut în medie 11 angajați (față de 9 angajați în 2021).

Ce activitate avea MVA SQUEEZED S.R.L.?

Activitatea principală a MVA SQUEEZED S.R.L. era Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN 4781).

Unde avea sediul MVA SQUEEZED S.R.L.?

MVA SQUEEZED S.R.L. avea sediul social la adresa Bld. Tomis Nr. 307, Bl. 39, Et. 8, Ap. 34, Mun. Constanța, Jud. Constanța, 900497.

MVA SQUEEZED S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MVA SQUEEZED S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MVA SQUEEZED S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].