ActivăSRL

MUNTE MUR RESORT SRL

Str. Vasile Alecsandri Nr. 1, Bl. C 1, Sc. B, Ap. 15, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

CAEN 5510: Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CUI
22714310
Reg. Com.
J33/1703/2007
Înființată
8 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Profit net 2025
217 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 05.08.2010

Rezumat

Pe scurt

MUNTE MUR RESORT SRL (CUI 22714310) este o societate cu răspundere limitată activă din Gura Humorului, județul Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,18 mil. lei (-15% față de 2024) și un profit net de 216.517 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22714310
Nr. Reg. Com.
J33/1703/2007
EUID
ROONRC.J33/1703/2007
Cod CAEN principal
5510 - Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Data înființării
8 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vasile Alecsandri Nr. 1, Bl. C 1, Sc. B, Ap. 15, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BRÎN••• BOG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-14,9% față de 2024

1.183.320 RON

2024: 1.390.864 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 242.420 RONAnul 2017: 193.294 RONAnul 2018: 361.765 RONAnul 2019: 324.443 RONAnul 2020: 511.556 RONAnul 2021: 911.740 RONAnul 2022: 1.378.988 RONAnul 2023: 1.412.309 RONAnul 2024: 1.390.864 RONAnul 2025: 1.183.320 RON

Profit net 2025

-13,1% față de 2024

216.517 RON

2024: 249.177 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 946 RONAnul 2017: 9.622 RONAnul 2018: 90.391 RONAnul 2019: 51.290 RONAnul 2020: 160.040 RONAnul 2021: 294.321 RONAnul 2022: 541.430 RONAnul 2023: 359.565 RONAnul 2024: 249.177 RONAnul 2025: 216.517 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    217 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    249 mii lei
    Angajați
    11
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    360 mii lei
    Angajați
    11
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    541 mii lei
    Angajați
    12
  • 2021

    Cifra de afaceri
    912 mii lei
    Profit net
    294 mii lei
    Angajați
    10
  • 2020

    Cifra de afaceri
    512 mii lei
    Profit net
    160 mii lei
    Angajați
    9
  • 2019

    Cifra de afaceri
    324 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    362 mii lei
    Profit net
    90 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    946 lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,86Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 86% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
15%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1703/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MUNTE MUR RESORT SRL

Este MUNTE MUR RESORT SRL activă?

Da. MUNTE MUR RESORT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MUNTE MUR RESORT SRL?

Cifra de afaceri a MUNTE MUR RESORT SRL în 2025 a fost de 1.183.320 lei (1,18 mil. lei), în scădere cu 15% față de 2024.

Ce profit a avut MUNTE MUR RESORT SRL în 2025?

În 2025, MUNTE MUR RESORT SRL a înregistrat un profit net de 216.517 lei.

Ce activitate are MUNTE MUR RESORT SRL?

Activitatea principală a MUNTE MUR RESORT SRL este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

Unde are sediul MUNTE MUR RESORT SRL?

MUNTE MUR RESORT SRL are sediul social la adresa Str. Vasile Alecsandri Nr. 1, Bl. C 1, Sc. B, Ap. 15, Orș. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300.

MUNTE MUR RESORT SRL este plătitoare de TVA?

Da. MUNTE MUR RESORT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

MUNTE MUR RESORT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MUNTE MUR RESORT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MUNTE MUR RESORT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].