ActivăSRL

MUN MED S.R.L.

Bld. Independenţei, Bl. UH.4, Ap. 3, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440221

CAEN 8621: Activități de asistență medicală generală

CUI
16608501
Reg. Com.
J30/767/2004
Înființată
16 iulie 2004
Vechime
22 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
424 mii lei
Profit net 2025
196 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.07.2004

Rezumat

Pe scurt

MUN MED S.R.L. (CUI 16608501) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 2004. Activitatea principală este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 423.568 lei (-1,6% față de 2024) și un profit net de 196.378 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16608501
Nr. Reg. Com.
J30/767/2004
EUID
ROONRC.J30/767/2004
Cod CAEN principal
8621 - Activități de asistență medicală generală
Data înființării
16 iulie 2004
Vechime
22 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Independenţei, Bl. UH.4, Ap. 3, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440221

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MUNTE••• ADR•••
  • MUNTE••• MON••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,6% față de 2024

423.568 RON

2024: 430.380 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 39.809 RONAnul 2017: 169.521 RONAnul 2018: 193.001 RONAnul 2019: 239.859 RONAnul 2020: 260.955 RONAnul 2021: 284.296 RONAnul 2022: 335.131 RONAnul 2023: 429.443 RONAnul 2024: 430.380 RONAnul 2025: 423.568 RON

Profit net 2025

-9,8% față de 2024

196.378 RON

2024: 217.780 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 9.345 RONAnul 2017: 94.585 RONAnul 2018: 84.415 RONAnul 2019: 123.693 RONAnul 2020: 146.454 RONAnul 2021: 181.130 RONAnul 2022: 176.287 RONAnul 2023: 239.139 RONAnul 2024: 217.780 RONAnul 2025: 196.378 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    424 mii lei
    Profit net
    196 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    430 mii lei
    Profit net
    218 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    429 mii lei
    Profit net
    239 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    335 mii lei
    Profit net
    176 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    284 mii lei
    Profit net
    181 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
46%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 46,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,69Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,69 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

8,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/767/2004, sub denumirea MUN MED SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MUN MED S.R.L.

Este MUN MED S.R.L. activă?

Da. MUN MED S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MUN MED S.R.L.?

Cifra de afaceri a MUN MED S.R.L. în 2025 a fost de 423.568 lei, în scădere cu 1,6% față de 2024.

Ce profit a avut MUN MED S.R.L. în 2025?

În 2025, MUN MED S.R.L. a înregistrat un profit net de 196.378 lei.

Ce activitate are MUN MED S.R.L.?

Activitatea principală a MUN MED S.R.L. este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

Unde are sediul MUN MED S.R.L.?

MUN MED S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Independenței, Bl. UH.4, Ap. 3, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440221.

MUN MED S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MUN MED S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MUN MED S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MUN MED S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MUN MED S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].