ActivăSRL

MUN-IT ROTRAD S.R.L.

Str. Toamnei Nr. 11, Bl. 4, Sc. C, Ap. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500223

CAEN 4690: Comerț cu ridicata nespecializat

CUI
47194183
Reg. Com.
J2022003668081
Înființată
16 noiembrie 2022
Vechime
3 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
305 mii lei
Profit net 2025
56 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.11.2022

Rezumat

Pe scurt

MUN-IT ROTRAD S.R.L. (CUI 47194183) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 305.163 lei (+210% față de 2024) și un profit net de 55.950 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
47194183
Nr. Reg. Com.
J2022003668081
EUID
ROONRC.J8/3668/2022
Cod CAEN principal
4690 - Comerț cu ridicata nespecializat
Data înființării
16 noiembrie 2022
Vechime
3 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Toamnei Nr. 11, Bl. 4, Sc. C, Ap. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500223

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • UR••• NO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+209,7% față de 2024

305.163 RON

2024: 98.538 RON

0100k200k300k400k2022202320242025Anul 2022: 201.396 RONAnul 2023: 213.055 RONAnul 2024: 98.538 RONAnul 2025: 305.163 RON

Profit net 2025

+12184,2% față de 2024

55.950 RON

2024: -463 RON

-50k050k100k150k2022202320242025Anul 2022: 100.127 RONAnul 2023: 43.476 RONAnul 2024: -463 RONAnul 2025: 55.950 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    305 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    -463 lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    201 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,28Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,28 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
50%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

50% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3668/2022.

  4. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MUN-IT ROTRAD S.R.L.

Este MUN-IT ROTRAD S.R.L. activă?

Da. MUN-IT ROTRAD S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MUN-IT ROTRAD S.R.L.?

Cifra de afaceri a MUN-IT ROTRAD S.R.L. în 2025 a fost de 305.163 lei, în creștere cu 210% față de 2024.

Ce profit a avut MUN-IT ROTRAD S.R.L. în 2025?

În 2025, MUN-IT ROTRAD S.R.L. a înregistrat un profit net de 55.950 lei.

Ce activitate are MUN-IT ROTRAD S.R.L.?

Activitatea principală a MUN-IT ROTRAD S.R.L. este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

Unde are sediul MUN-IT ROTRAD S.R.L.?

MUN-IT ROTRAD S.R.L. are sediul social la adresa Str. Toamnei Nr. 11, Bl. 4, Sc. C, Ap. 5, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500223.

MUN-IT ROTRAD S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MUN-IT ROTRAD S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MUN-IT ROTRAD S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MUN-IT ROTRAD S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MUN-IT ROTRAD S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].