ActivăSRL

MUMU CONCEPT SRL

Str. Castelului Nr. 49, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500014

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
34900864
Reg. Com.
J08/1364/2015
Înființată
18 august 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
60 mii lei
Profit net 2025
37 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.08.2015

Rezumat

Pe scurt

MUMU CONCEPT SRL (CUI 34900864) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 59.827 lei (+256% față de 2024) și un profit net de 36.665 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34900864
Nr. Reg. Com.
J08/1364/2015
EUID
ROONRC.J8/1364/2015
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
18 august 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Castelului Nr. 49, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500014

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • B••• MI••• •••
  • ŞTI••• COR••• LORED•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+255,8% față de 2024

59.827 RON

2024: 16.813 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 19.450 RONAnul 2017: 26.531 RONAnul 2018: 35.323 RONAnul 2019: 59.297 RONAnul 2020: 1.000 RONAnul 2021: 36.597 RONAnul 2022: 64.657 RONAnul 2023: 40.988 RONAnul 2024: 16.813 RONAnul 2025: 59.827 RON

Profit net 2025

+114478,1% față de 2024

36.665 RON

2024: 32 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.313 RONAnul 2017: 15.601 RONAnul 2018: 27.502 RONAnul 2019: 53.440 RONAnul 2020: -6 RONAnul 2021: 29.855 RONAnul 2022: 55.409 RONAnul 2023: 24.943 RONAnul 2024: 32 RONAnul 2025: 36.665 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    32 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -6 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
61%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,56Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,56 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
15%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1364/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MUMU CONCEPT SRL

Este MUMU CONCEPT SRL activă?

Da. MUMU CONCEPT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MUMU CONCEPT SRL?

Cifra de afaceri a MUMU CONCEPT SRL în 2025 a fost de 59.827 lei, în creștere cu 256% față de 2024.

Ce profit a avut MUMU CONCEPT SRL în 2025?

În 2025, MUMU CONCEPT SRL a înregistrat un profit net de 36.665 lei.

Ce activitate are MUMU CONCEPT SRL?

Activitatea principală a MUMU CONCEPT SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul MUMU CONCEPT SRL?

MUMU CONCEPT SRL are sediul social la adresa Str. Castelului Nr. 49, Ap. 3, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500014.

MUMU CONCEPT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MUMU CONCEPT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MUMU CONCEPT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MUMU CONCEPT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MUMU CONCEPT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].