RadiatăSRL

MULTISERVICE SRL

Str. PORUMBACULUI Nr. 3, Bl. G3, Sc. 1, Et. 2, Ap. 11, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni, Jud. Ilfov

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
20016176
Reg. Com.
J23/2617/2006
Înființată
18 decembrie 2006
Vechime
19 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2013
2,1 mil. lei
Profit net 2013
-102 mii lei
Angajați 2013
71

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 29.09.2014

Rezumat

Pe scurt

MULTISERVICE SRL (CUI 20016176) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Popești Leordeni Orș. Popești-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2006 și radiată în 2014. Activitatea principală era Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 2,11 mil. lei (+213% față de 2012) și o pierdere netă de 101.844 lei, cu 71 de angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
20016176
Nr. Reg. Com.
J23/2617/2006
EUID
ROONRC.J23/2617/2006
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
18 decembrie 2006
Vechime
19 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PORUMBACULUI Nr. 3, Bl. G3, Sc. 1, Et. 2, Ap. 11, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni, Jud. Ilfov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ŞO••• A••• MON•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2013

+212,9% față de 2012

2.108.708 RON

2012: 673.900 RON

01 mil2 mil3 mil200820092010201120122013Anul 2008: 297.351 RONAnul 2009: 574.327 RONAnul 2010: 574.180 RONAnul 2011: 573.224 RONAnul 2012: 673.900 RONAnul 2013: 2.108.708 RON

Profit net 2013

+8,3% față de 2012

-101.844 RON

2012: -111.006 RON

-200k-100k0100k200k300k200820092010201120122013Anul 2008: 229.407 RONAnul 2009: 131.734 RONAnul 2010: -39.373 RONAnul 2011: 58.482 RONAnul 2012: -111.006 RONAnul 2013: -101.844 RON

Evoluție pe ani

  • 2013

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    -102 mii lei
    Angajați
    71
  • 2012

    Cifra de afaceri
    674 mii lei
    Profit net
    -111 mii lei
    Angajați
    20
  • 2011

    Cifra de afaceri
    573 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    9
  • 2010

    Cifra de afaceri
    574 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    9
  • 2009

    Cifra de afaceri
    574 mii lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    9
  • 2008

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    229 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2013

Marjă netăSlab
-4,8%Față de anul anterior: în creștere
20092010201120122013

Firma a pierdut 4,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,18Față de anul anterior: în scădere
20092010201120122013

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
75%Față de anul anterior: în creștere
20092010201120122013

75% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Stare nouă la ONRC: Lichidare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  5. Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006.

  6. Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006.

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2006 - 2014)
  1. 2014

    Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  2. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/2617/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MULTISERVICE SRL

Este MULTISERVICE SRL activă?

Nu. MULTISERVICE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Care este cifra de afaceri a MULTISERVICE SRL?

Cifra de afaceri a MULTISERVICE SRL în 2013 a fost de 2.108.708 lei (2,11 mil. lei), în creștere cu 213% față de 2012.

Ce profit a avut MULTISERVICE SRL în 2013?

În 2013, MULTISERVICE SRL a înregistrat o pierdere netă de 101.844 lei.

Câți angajați avea MULTISERVICE SRL?

Conform bilanțului pe 2013, MULTISERVICE SRL a avut în medie 71 de angajați (față de 20 de angajați în 2012).

Ce activitate avea MULTISERVICE SRL?

Activitatea principală a MULTISERVICE SRL era Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde avea sediul MULTISERVICE SRL?

MULTISERVICE SRL avea sediul social la adresa Str. PORUMBACULUI Nr. 3, Bl. G3, Sc. 1, Et. 2, Ap. 11, Sat Popești Leordeni Orș. Popești-Leordeni, Jud. Ilfov.

MULTISERVICE SRL are datorii la ANAF?

Nu. MULTISERVICE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MULTISERVICE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].