ActivăSRL

MULTCONT S.R.L.

Str. Parului Nr. 3, Bl. G1, Sc. 2, Et. 4, Ap. 20, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CUI
12739024
Reg. Com.
J28/33/2000
Înființată
24 februarie 2000
Vechime
26 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
879 mii lei
Profit net 2025
353 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.03.2000

Rezumat

Pe scurt

MULTCONT S.R.L. (CUI 12739024) este o societate cu răspundere limitată activă din Caracal, județul Olt, înființată în 2000. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 879.316 lei (+19% față de 2024) și un profit net de 352.724 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
12739024
Nr. Reg. Com.
J28/33/2000
EUID
ROONRC.J28/33/2000
Cod CAEN principal
6920 - Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
24 februarie 2000
Vechime
26 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Parului Nr. 3, Bl. G1, Sc. 2, Et. 4, Ap. 20, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GH••• MARI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+19,3% față de 2024

879.316 RON

2024: 737.326 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 179.050 RONAnul 2017: 210.880 RONAnul 2018: 220.495 RONAnul 2019: 268.454 RONAnul 2020: 351.500 RONAnul 2021: 323.100 RONAnul 2022: 444.975 RONAnul 2023: 556.235 RONAnul 2024: 737.326 RONAnul 2025: 879.316 RON

Profit net 2025

+17,7% față de 2024

352.724 RON

2024: 299.681 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 54.026 RONAnul 2017: 48.291 RONAnul 2018: 49.666 RONAnul 2019: 96.422 RONAnul 2020: 163.750 RONAnul 2021: 111.118 RONAnul 2022: 166.814 RONAnul 2023: 260.052 RONAnul 2024: 299.681 RONAnul 2025: 352.724 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    879 mii lei
    Profit net
    353 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    737 mii lei
    Profit net
    300 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    556 mii lei
    Profit net
    260 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    445 mii lei
    Profit net
    167 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    323 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    352 mii lei
    Profit net
    164 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    179 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
40%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 40,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,71Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,71 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
18%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2000

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/33/2000, sub denumirea MULTCONT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MULTCONT S.R.L.

Este MULTCONT S.R.L. activă?

Da. MULTCONT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MULTCONT S.R.L.?

Cifra de afaceri a MULTCONT S.R.L. în 2025 a fost de 879.316 lei, în creștere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut MULTCONT S.R.L. în 2025?

În 2025, MULTCONT S.R.L. a înregistrat un profit net de 352.724 lei.

Ce activitate are MULTCONT S.R.L.?

Activitatea principală a MULTCONT S.R.L. este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul MULTCONT S.R.L.?

MULTCONT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Parului Nr. 3, Bl. G1, Sc. 2, Et. 4, Ap. 20, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200.

MULTCONT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MULTCONT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MULTCONT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MULTCONT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MULTCONT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].